Grosiaki na Grusiaki

Tamara Hoffman
organizator skarbonki

Anonimowa Pomagaczka

Bardzo prosimy o Wasze wsparcie. Ptaki, którymi jako fundacja się opiekujemy, są może małe, często nawet nie są za bardzo lubiane przez nasze społeczeństwo, ale to bardzo inteligentne i skomplikowane stworzonka. Niestety, ich leczenie jest często droższe, niż leczenie psów czy kotów. Walczymy na tym froncie od wielu lat starając się nieść pomoc w każdym przypadku - zarówno przy dzikich gołębiach, hodowlanych kurach czy egzotycznych papugach, które do nas trafiają. Nigdy finansowo nie było tak ciężko, jak obecnie. Opłaty, karma, paliwo, opieka weterynaryjna poszły bardzo w górę, a, niestety, wpływy że zbiórek zmalały - i oczywiście doskonale to rozumiemy, bo wiemy, że nasi Darczyńcy nierzadko też ledwo wiążą koniec z końcem, często pomagają zwierzętom na własną rękę i nie zawsze dysponują środkami, żeby wspomóc także zwierzaki pod naszą opieką. Pojawiła się jednak fantastyczna okazja - Wasze wpłaty, nawet w wysokości 1zl, mogą przyczynić się do otrzymania przez nas dotacji od organizatora konkursu. Wystarczy, że wpłat będzie odpowiednio dużo od różnych osób. 

Anonimowa Pomagaczka

Na co wydamy uzbierane na zbiórce środki oraz ewentualną wygraną dotację? 

Anonimowa Pomagaczka

Jedyne, o co nie musimy się martwić, to nadmiar pieniędzy. Mamy do rozbudowy kilka wolier, mamy do spłaty faktury za leczenie, nasz stary samochód co chwila ląduje w serwisie i przydał by się taki chociaż troszkę młodszy niż nasz rozpadający się (choć wielce zasłużony dla ptasiej sprawy) 22-letni Gołębiowóz. Karma drożeje z miesiąca na miesiąc- nie tak dawno kupowaliśmy worek dobrej jakościowo karmy zbożowej za 22 zł, dziś to już cena niemalże 100 zł. Do tego karmy specjalistyczne do karmienia piskląt lub ptaków drapieżnych- wielokrotnie droższe. Preparaty witaminowe, badania laboratoryjne... żadna złotówka się nie zmarnuje. 

Anonimowa Pomagaczka

A co w przypadku, gdy nie wygramy nic? Też żadna złotówka się nie zmarnuje - wszystko, co nam ofiarujecie w 100% trafi na konto naszej fundacji i zostanie wydane na pomoc trafiającym pod naszą opiekę ptakom!

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Grusiaki Pusiaki
1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
23 021,95 zł
Wsparło 1 537 osób