Szukając ciepła i bezpieczeństwa

2 dni do końca
Wsparło 10 osób
195 zł (21,66%)
Brakuje jeszcze 705 zł

Rozpoczęcie: 11 Sierpnia 2022

Zakończenie: 4 Października 2022

Godzina: 23:59

Gwiazdka to około dwuletnia kotka, która wraz ze swoimi dziećmi - Jemiołką, Cynamonkiem i Baltazarem została porzucona przez człowieka. 

Długo doświadczając głodu i zimna szukała bezpiecznego schronienia dla siebie oraz maluchów (po drodze dwa zniknęły - najprawdopodobniej upolowane przez  dzikie zwierzęta lub zabite przez samochody). Gdy przybłąkała się do gospodarstwa  w Krasnem, właściciele o pojawieniu się bezdomnych kotków powiadomili fundację.

Niestety porzucenie oraz tułaczka odcisnęły piętno na kotce oraz maluchach. Uszy Gwiazdki są poparzone przez słońce i najprawdopodobniej rozwija się na nich rak płaskonabłonkowy. Jest w trakcie diagnostyki. Stan dziąseł i uzębienia sugerują kolejne problemy zdrowotne. Kocięta kichają i mają lekko zaropiałe oczka.

Wszystko na szczęście jest do wyleczenia. Kocia rodzina powoli dochodzi do siebie w domu tymczasowym. Całe stado jednak jest na antybiotykach i wymaga szeregu badań, które pomogą im wyjść na prostą po przeżytej traumie.
Kotka jest już wysterylizowana.

Bardzo prosimy o wsparcie dla nich. Znalazły człowieka, który dał im tymczasowe schronienie, ale potrzebują jeszcze wrócić do pełni sił i znaleźć nowe domy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
41 aktualnych zbiórek
814 zakończonych zbiórek
2 dni do końca
Wsparło 10 osób
195 zł (21,66%)
Brakuje jeszcze 705 zł