Gwiazdka dla Amstaffa

Zbiórka zakończona
Wsparło 441 osób
2 305 zł (23,05%)

Rozpoczęcie: 23 Grudnia 2018

Zakończenie: 24 Stycznia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Gwiazdka dla Amstaffa to świąteczna zbiórka dla naszych podopiecznych, szukających domu amastaffów, których obrodziło w tym roku niesamowicie dużo. Pod opieką mamy rekordową liczbę zwierząt: 16 dorosłych psów oraz 9 szczeniąt z 3 różnych miejsc i miotów.

Trafiają do nas zwierzęta bezdomne - te trudne, dla których nie ma miejsc w schroniskach, gdyż nie dają sobie rady. Niestety nie wszystkie adopcje są udane z wielu powodów. My zapewniamy, że każda jest przemyślana, przegadana i naszym zdaniem - ma szanse na sukces, czyli kochający dom do końca życia. Każda udana adopcja uskrzydla, nieudana mocno je podcina. Nasze psy są w chwili obecnej piękne, zadbane, socjalizowane i pod specjalistyczną opieką. Współpracujemy tylko z najlepszymi hotelami. Mamy również psiaki w kochających domach tymczasowych i te wymagające opieki weterynaryjnej w lecznicach.

Mamy 31 tysięcy lubicieli, wielu z Was wspiera nas na co dzień (bez Was przecież nie udałoby się tak wiele). Tym razem chcielibyśmy wiedzieć, że jesteście z nami! Liczymy na Wasze smsy , tak niewiele, a tak dużo... wyobraźcie sobie 31 tysięcy smsów po 2 złote! ŁoŁ, to byłoby coś! Wierzymy, że wielu z Was wyśle sms i w ten sposób wspomoże naszą organizację, a zarazem potwierdzi czynnie, że JEST NASZYM LUBICIELEM!

W grupie siła - liczy się każdy grosz. Wspomóż Amstaffy Niczyje!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Wsparło 441 osób
2 305 zł (23,05%)