Chciała jeść, a nie mogła. Teraz leczymy nadżerki

Zbiórka zakończona
Wsparło 25 osób
1 200 zł (100%)

Rozpoczęcie: 21 Sierpnia 2019

Zakończenie: 5 Września 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Halinka została zabrana ze schroniska w sobotę. Była słaba, zataczała się i nie chciała jeść. Z kartoteki wynikało, że kotka trafiła do schroniska w 2017 r., ale została po jakimś czasie adoptowana i w 2018 r. niestety znowu wróciła do schroniska.


Trafiła do lecznicy, gdzie stwierdzono mocne odwodnienie, a w pyszczku ogromne nadżerki. Z tego względu nie mogła normalnie jeść, bardzo cierpiała. Zdiagnozowano plazmocytarne zapalenie jamy ustnej.

Dostała kroplówki i odpowiednie leki. Dziś już była znaczna poprawa, jadła i wyglądała lepiej. Leczenie pewnie potrwa jeszcze jakiś czas. Potem będziemy szukać domu dla Halinki, ale takiego, z którego nie wróci już nigdy do schroniska. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia Halinki.


Aktualna kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. Nie wiemy, jak długo potrwa leczenie i ile będzie do zapłaty faktycznie, dlatego kwota może się jeszcze zmienić w trakcie trwania zbiórki. Jeśli dzięki Państwa hojności zbierzemy kwotę większą, niż będzie potrzebna, różnicę chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia kolejnych kotów, które trafią pod naszą opiekę.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
33 zakończone zbiórki
Wsparło 25 osób
1 200 zł (100%)