Harpo i Bąbel są koszmarnie zaniedbani... Pomożesz?

Zbiórka zakończona
Wsparło 7 osób
134 zł (5,36%)

Rozpoczęcie: 16 Maja 2019

Zakończenie: 16 Sierpnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Harpo i Bąbel zostały zabrane z domu, gdzie wszystko kręciło się wokół alkoholu.

Psy obecnie mają około 8 lat, to prawdopodobnie bracia. Ciężko powiedzieć, czy ich całe życie było jednym wielkim koszmarem, czy tylko ostatni czas...

Właścicielka psów wraz ze swoim partnerem nie utrzymywała kontaktu z rodziną. Syn kobiety nawet nie wiedział, że ma ona psy. Dowiedział się o ich istnieniu dopiero wtedy, gdy partner kobiety zmarł i kobieta zwróciła się do syna o pomoc. Psy zostały przez syna od razu zabrane.

Ich stan był TRAGICZNY! Kobieta trafiła na odwyk, niestety po wyjściu nie była już zainteresowana psami oraz ich losem... Syn nie był w stanie zaopiekować się Harpem i Bąbelkiem, ponieważ jego pies nie zaakceptował ich i był wobec malców agresywny.  Obydwa psy trafiły pod opiekę fundacji, gdzie są leczone i czekają na nowe domy. Ich stan według lekarzy był bardzo zły.

Stany zapalne skóry, oczu, uszu, liczne wyłysienia...

Bąbel był w trochę lepszym stanie niż Harpo. Stan zapalny skóry został już wyleczony. Psiak obecnie jest w dobrej formie, został już wykastrowany i czeka na nowy, kochający dom.

Z Harpo, niestety nie jest tak kolorowo... Psiak miał bardzo silny stan zapalny oczu, nic nie widział. Przez to, że psiak nie był wcześniej leczony, doszło do podrażnienia rogówki.

Harpo ma zespół suchego oka i do końca życia będzie musiał dostawać sztuczne łzy. Cały czas ma problemy skórne. Jest na karmie hypoalergicznej i musi mieć robione kąpiele lecznicze. 

Obydwa psiaki proszą o pomoc w opłaceniu leczenia oraz karmy. 

Harop i Bąbel szukają domów! Nie musi być to jeden wspólny dom, ponieważ psiaki nie są wyjątkowo zżyte ze sobą. Dziękujemy!

Kontakt: 501 258 303 lub 509 117 723 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
18 zakończonych zbiórek
Wsparło 7 osób
134 zł (5,36%)