Henryczek walczy o łapkę. Pomocy!

Wsparło 21 osób
480 zł (24%)
Brakuje jeszcze 1 520 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Października 2021

Zakończenie: 14 Listopada 2021

Błąkał się po osiedlu od wielu dni. Kochany Henryczek złapał nas za serce od pierwszego spotkania. Gdy dwa tygodnie temu przy ul. Wieniawskiego został złapany, nic o nim nie wiedziałyśmy, poza tym, że jest miziastym kotkiem z wielkimi ranami na łapkach i karku.

Dziś wiemy, że najprawdopodobniej kocio wpadł we wnyki i pewnie sam (jakimś cudem) się z nich wyswobodził... Mały wielki bohater! 

Okazało się, że rany są bardzo głębokie, a do tego zakażone paskudną bakterią. Rana na lewej łapce zaczęła z dnia na dzień się powiększać, ropieć, a sama łapka puchnie niemiłosiernie.

Henryczek jeździ na zabiegi oczyszczenia rany, dostaje silne antybiotyki, włączono nawet akupunkturę. Ma też cudowny dom tymczasowy i tony miłości od swojej nowej rodziny.

Rodzina, która przyjęła Henia do swojego domu, walczy o niego i jego nóżkę. Robią dla niego wszystko, od codziennych wizyt u weterynarza, okładów na łapkę po pomoc w toalecie i codziennej higienie. 

Niestety nie wiemy, czy uda się uratować łapkę i czy nie będzie potrzebna operacja jej usunięcia.  

Koci przyjaciele, prosimy was o wsparcie finansowe leczenia Henia. Codzienne wizyty, leki, środki, opatrunkowe, być może kolejny zabieg, rehabilitacja. To przerasta nasze możliwości finansowe.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
111 zakończonych zbiórek
Wsparło 21 osób
480 zł (24%)
Brakuje jeszcze 1 520 zł
Wesprzyj