Holly - staruszka po wielkich przejściach prosi o napełnienie miski

Zbiórka zakończona
Wsparło 88 osób
1 580 zł (79%)

Rozpoczęcie: 11 Lutego 2019

Zakończenie: 21 Lipca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Holy to piękna suczka w typie owczarka środkowoazjatyckiego. To starsza już dama. Ma ok. 12 lat i w swoim życiu przeszła piekło...

Na spacerach jest niekłopotliwa. Biega, węszy, nie zaczepia obcych ludzi ani psów. Przychodzi na zawołanie. Ponieważ Holaszka była bardzo okrutnie doświadczona przez życie potrzebuje dużo spokoju, dlatego szukamy dla niej domu bez małych dzieci i młodych psów. Nie ma problemu jeśli dzieci będą się pojawiały z wizytami (Holy lubi się bawić), ale na co dzień to mogłoby być dla niej za dużo. Aktualnie jest w trakcie wyciszania i leczenia stereotypii, dlatego jeszcze przez jakiś czas będzie dostawała leki. Holy jest bardzo inteligentna, więc jeśli ktoś będzie miał ochotę uczyć ją sztuczek, to pies idealny do takich zabaw.

Uwielbia jeździć samochodem i zachowuje się w nim spokojnie. Nie ma z nią też problemów w mieście. Nie boi się samochodów, hałasu. Holy nigdy nie próbowała uciec ze swojego terenu, nawet jeśli brama była otwarta. Niestety, nie lubi kotów i widać, że była na nie szczuta. Posiadanie normalnego domu z kimś, kto będzie miał dla niej czas i serce, jest dla tego psa niezbędne, żeby przeżyć. Jest psem, który potrzebuje bardzo bliskiego kontaktu z człowiekiem, dlatego zostanie oddana tylko do domu, w którym będzie mogła większość czasu spędzać z ludźmi. Nie ma mowy o kojcach czy mieszkaniu na zewnątrz. 

Domu szukamy dla niej już 5 lat, bo tyle czasu jest w Duchu. Pomóżcie proszę napełnić codziennie miskę Holy. Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie Holy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
116 zakończonych zbiórek
Wsparło 88 osób
1 580 zł (79%)