Holly - staruszka po wielkich przejściach prosi o napełnienie miski

11 dni do końca
Wsparło 67 osób
1 350 zł (67,5%)
Brakuje jeszcze 650 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 11 Lutego 2019

Zakończenie: 4 Marca 2020

Holy to piękna suczka w typie owczarka środkowoazjatyckiego. To starsza już dama. Ma ok. 12 lat i w swoim życiu przeszła piekło...

Na spacerach jest niekłopotliwa. Biega, węszy, nie zaczepia obcych ludzi ani psów. Przychodzi na zawołanie. Ponieważ Holaszka była bardzo okrutnie doświadczona przez życie potrzebuje dużo spokoju, dlatego szukamy dla niej domu bez małych dzieci i młodych psów. Nie ma problemu jeśli dzieci będą się pojawiały z wizytami (Holy lubi się bawić), ale na co dzień to mogłoby być dla niej za dużo. Aktualnie jest w trakcie wyciszania i leczenia stereotypii, dlatego jeszcze przez jakiś czas będzie dostawała leki. Holy jest bardzo inteligentna, więc jeśli ktoś będzie miał ochotę uczyć ją sztuczek, to pies idealny do takich zabaw.

Uwielbia jeździć samochodem i zachowuje się w nim spokojnie. Nie ma z nią też problemów w mieście. Nie boi się samochodów, hałasu. Holy nigdy nie próbowała uciec ze swojego terenu, nawet jeśli brama była otwarta. Niestety, nie lubi kotów i widać, że była na nie szczuta. Posiadanie normalnego domu z kimś, kto będzie miał dla niej czas i serce, jest dla tego psa niezbędne, żeby przeżyć. Jest psem, który potrzebuje bardzo bliskiego kontaktu z człowiekiem, dlatego zostanie oddana tylko do domu, w którym będzie mogła większość czasu spędzać z ludźmi. Nie ma mowy o kojcach czy mieszkaniu na zewnątrz. 

Domu szukamy dla niej już 5 lat, bo tyle czasu jest w Duchu. Pomóżcie proszę napełnić codziennie miskę Holy. Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie Holy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
47 aktualnych zbiórek
43 zakończone zbiórki
11 dni do końca
Wsparło 67 osób
1 350 zł (67,5%)
Brakuje jeszcze 650 zł
Wesprzyj