Stowarzyszenie Boksery Niczyje

Stowarzyszenie Boksery Niczyje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Aleksandra Waliczek

E-mail boks@vip.onet.pl

Telefon 509944883

Lokalizacja Leszczyny, śląskie

Stowarzyszenie Boksery Niczyje zostało zawiązane przez miłośników i sympatyków psów rasy bokser, którzy nie przechodzą obojętnie wobec cierpienia, które spotyka te psy. Wielu z nas jest szczęśliwym posiadaczem psów tej rasy, pozostali jej sympatyzują, posiadając inne zwierzęta, ale jesteśmy dobrej myśli, iż niebawem i w  ich domach zasiądzie na kanapie bokser  ;)


Nasze boksery w większości są psami po przejściach z wieloma problemami, traumatycznymi przeżyciami na swoim koncie, wyprowadziliśmy je lub wyprowadzamy na prostą aby mogły czuć się psami, psami w pełnym tego słowa znaczeniu.

Prowadzimy działalność adopcyjną mającą na celu poszukiwanie bezpiecznego i pewnego domu dla zwierząt. W ramach posiadanych środków leczymy, karmimy, dajemy domy tymczasowe - tzw. rodziny zastępcze, sterylizujemy i kastrujemy.

My członkowie założyciela jesteśmy ludźmi o różnych zawodach i pasjach, jest między nami m.in. lekarz weterynarii, psycholog, osoba zajmująca się  prawem, a pasja, która nas łączy to oczywiście boksery. Każdy z nas posiada doświadczenie większe lub mniejsze w opiece, wychowaniu, adopcjach  i pracy z tą rasą. Zajmujemy się współpracą ze szkoleniowcami – m.in. człowiekiem, który przez lata zajmował się psami policyjnymi a obecnie szkoli psy ras trudnych, schroniskami, przytuliskami, przechowalniami, innymi stowarzyszeniami oraz  osobami prywatnymi udzielając im pomocy gdy potrzebują jej w przypadku psów rasy bokser. Mamy na swoim koncie wiele udanych adopcji, z nowymi domami utrzymujemy ciągły kontakt, gdyż nasi podopieczni są dla nas ciągle ważni a co za tym idzie ich domy również.

Oczywiście nie jesteśmy grupą zamkniętą i każdy kto pragnie czynnie pomagać, samorealizować się, robić coś dla psów rasy bokser, zdobywać doświadczenia w pracy ze zwierzętami, jest odpowiednim kandydatem na członka naszego Stowarzyszenia. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak również z innymi organizacjami prozwięrzęcymi (stowarzyszeniami, fundacjami) czy też instytucjami. Z uwagą wysłuchamy pomysłów, wymienimy się doświadczeniami i z radością przyjmiemy każdą dawkę pozytywnej energii. Jeśli zatem chcesz mieć wpływ na kształt naszych działań i pomagać realnie dołącz do nas :)
 

Pomogli

Ładuję...