Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Starogardzie Gdańskim

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Starogardzie Gdańskim

Reprezentant Agata Potulska

E-mail agata_891@op.pl

Telefon 516495128

Lokalizacja Starogard Gdański, pomorskie

Naszym głównym celem jest działanie na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami oraz zapewnienie im niezbędnych warunków bytowania.
Jako oddział w Starogardzie Gdańskim, Towarzystwo działa na terenie naszego miasta, ale również w okolicach - Gniew, Tczew, Kwidzyn. Nasza organizacja bezinteresownie pomaga potrzebującym zwierzętom. Czynimy wiele starań aby rozwiązać problem bezdomności zwierząt jak również doskonalimy metody zapobiegania nadpopulacji psów i kotów.
Towarzystwo prowadzi inspektorat ochrony zwierząt. Inspektorzy interweniują w sytuacjach, gdzie dzieje się krzywda zwierzętom. Na swoim koncie mamy wiele udanych interwencji, podczas których udało się uratować wiele zwierzaków. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to dla ratowania bezbronnych zwierzaków nasi inspektorzy działają bezwzględnie !!! Sprawy w Sądzie, w Prokuraturze, na Policji - to nasza codzienność - wszystko jednak by pomóc zwierzętom także poprzez dążenie do ukarania oprawców. Jeśli widzisz lub wiesz o cierpieniu bezbronnych zwierząt, nie bądź obojętnym... Reaguj !!!
Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, także możesz nam pomóc.