Boston - uwięziony pies z komórki prosi o pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparło 47 osób
1 555 zł (51,83%)

Rozpoczęcie: 27 Kwietnia 2020

Zakończenie: 31 Lipca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Informujemy, że w sprawie Bostona wszczęto dochodzenie o przestępstwo.

Boston - uwięziony pies cierpiał w zamkniętej komórce, we własnych odchodach, bez możliwości swobodnego poruszania się i spacerowania. Tak było do 22 kwietnia 2020 roku. 

Dzięki determinacji Stowarzyszenia Arka dla zwierząt Boston został odebrany interwencyjnie w trybie pilnym. Spędził tam prawdopodobnie długi czas, o czym mógł świadczyć fakt, że piesek po uwolnieniu początkowo poruszał się na przykurczonych łapach. W jakich warunkach żył ten biedny psiak ukazują zdjęcia z interwencji umieszczone poniżej.

Dziś Boston jest już bezpieczny, ale... Do czasu rozstrzygnięcia sprawy w sądzie piesek będzie przebywać w hotelu dla zwierząt, gdzie dochodzi do siebie i jest pod fachową opieką. Pomimo traumy, jaką przeżył w zamknięciu, to bardzo pogodny piesek,  bez agresji, spragniony kontaktów z człowiekiem. Prosimy w imieniu Bostonka o wsparcie na opłacenie pobytu w hotelu gdzie piesek rozpoczął nowe życie. Niezbędne będą również wizyty u weterynarza. Nie wiemy, jak długo będzie trwała sprawa w sądzie o odebranie praw do zwierzęcia właścicielowi, a my mamy jeszcze wielu innych podopiecznych pod swoimi skrzydłami.

Pomóżcie Bostonkowi zaznać szczęśliwego życia! Prosimy o te nawet najmniejsze wpłaty i z wdzięcznością dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
18 zakończonych zbiórek
Wsparło 47 osób
1 555 zł (51,83%)