Ida chora na białaczkę potrzebuje Twojego wsparcia!

Zbiórka zakończona
Wsparło 88 osób
2 100 zł (105%)

Rozpoczęcie: 29 Stycznia 2019

Zakończenie: 1 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Idę znalazły na drodze dziewczynki. Zabrały ledwo żywą kotkę do domu i próbowały pomóc, jak umiały, opatuliły w kocyk, dawały wodę i jedzenie, ale kotka nie mogła u nich zostać. Była w bardzo złym stanie i musiała trafić na leczenie. Mama dziewczynek zaczęła szukać dla niej pomocy. I tak późnym wieczorem, Ida trafiła pod naszą opiekę i do lecznicy.

Idusia to kilkunastoletnia (ok. 16 lat) koteczka. Oczy i pyszczek miała zaklejone ropą. Chudziutka, ważyła tylko 2300 g. Była mocno wychłodzona, jej temp. wynosiła tylko 34 C. Gdy dostała gorące termoforki i już drugi pomiar wskazał już 36 C. Była odwodniona, zabiedzona, ledwo żywa. W pyszczku tylko dwa ząbki. Niestety badanie krwi wykazało też, że jest chora na białaczkę. Dostała leki i kroplówki, a nawet zjadła trochę jedzonka.

Na następny dzień, była już poprawa, kotka miała już normalną temperaturę, oczy zostały przetarte i było je widać. Obecnie w dalszym ciągu dochodzi do siebie w lecznicy, co jeszcze jakiś czas potrwa, tym bardziej że przez białaczkę ma obniżoną odporność. Ma apetyt, jest rozmruczana i chce być głaskana. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu Idzie leczenia, na które tak dobrze reaguje. Na danie jej szansy na kochający dom na jesień życia.

Aktualna kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. Ile będzie do zapłaty faktycznie, dowiemy się po zakończeniu leczenia. Jeśli, dzięki Państwa hojności, zbierzemy kwotę większą, niż będzie potrzebna dla Idy, różnicę chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia kolejnych kotów, które trafią pod naszą opiekę.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
39 zakończonych zbiórek
Wsparło 88 osób
2 100 zł (105%)