IPOpanda - Fundacja Pies Przewodnik

Pomóż naszej IPOpandzie zebrać pieniądze dla Fundacji Pies Przewodnik. 

Pies przewodnik to specjalnie wyszkolony psi bohater, który pomaga osobom niewidomym w uzyskaniu pełnej samodzielności i niezależności. W Polsce na milion mieszkańców przypadają tylko 4 psy przewodniki! To niewiarygodnie mało! Obecnie pracuje ich około 150, choć w naszym kraju żyją prawie 2 miliony osób niewidomych i słabowidzących.

Fundacja Pies Przewodnik jest organizacją pożytku publicznego, która wszystkie wyszkolone psy przekazuje bezpłatnie osobom, które straciły wzrok.

Przygotowanie czworonożnego przewodnika to długi i kosztowny proces, ponieważ opłacane jest nie tylko kilkunastomiesięczne szkolenie, ale także koszty wyżywienia, opieki weterynaryjnej, akcesoriów, zabawek, suplementów. Psy pochodzą z najlepszych hodowli w Polsce, a koszt zakupu psa także leży po stronie Fundacji. Wiele wydatków pokrywanych jest z projektów grantowych, ale są takie rzeczy, których zawsze brakuje, zwłaszcza na początku psiego wychowania, kiedy to małe labradorki chcą "własnozębnie" spróbować wszystkiego, co stanie na ich drodze. 

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.

Wsparli

1 000 zł

Zarząd

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
180%
3 600 zł Wsparły 33 osoby CEL: 2 000 ZŁ