Irys, 6-letni ogier, skazany za niewinność stoi u handlarza... Czy uda się go uratować?

PILNE!
1 dzień do końca
Wsparły 243 osoby
6 250 zł (55,8%)
Brakuje jeszcze 4 950 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Września 2021

Zakończenie: 18 Września 2021

Ikar i Irys stały w jednej oborze,

Ikar pojechał do domku,

Irys został sam niebożę (biedaczek)...

Kochani, otworzyliśmy osobną zbiórkę na Irysa, bo zaczynamy od zera. Wszystkie zebrane pieniądze zostały przeznaczone na wykup starszego Ikara, który już cieszy się wolnością w Stajni Majka.

Irysek jest tuczony na rzeź. Mamy czas do 22 września na jego wykup. Handlarz nie będzie dłużej czekał. Musimy do tego czasu wpłacić pełną kwotę i zabrać chłopaka, bo handlarz nie będzie już go dłużej utrzymywał. Koń musi wyjechać.

Irys, podobnie jak Cynamonek (Cwaniaczek) oraz Ikar, pojedzie do Stajni Majka.

Nie znamy dobrze historii Iryska. Nie wiemy, co w życiu porabiał i dlaczego trafił do handlarza w tak młodym wieku. 6 lat, to nie czas na umieranie... Podarujmy mu szczęśliwe, wolne życie, zielone pastwiska, końskich przyjaciół, których nigdy nie miał.

Irys został sam u handlarza, jest bardzo smutny, zawiedziony, zrezygnowany... Nie wie, dlaczego tylko po Ikara przyjechali dobrzy ludzie, a jego zostawili. Pani, która zabrała Ikara, obiecała, że wróci, że jeszcze troszkę musi wytrzymać... Była smutna....

Kwota zbiórki obejmuje TYLKO SAM WYKUP konia. Pozostałe koszty, łącznie z transportem,  pokrywa dom adopcyjny - Stajnia Majka.

Nasz niedawno uratowany Cynamonek (Cwaniaczek) oraz Ikar w Stajni Majka.

Kochani, dzięki Wam Ikar żyje, jest wolny. Podarujmy teraz wolność Iryskowi. Bardzo Was prosimy o liczne wpłaty i udostępnienia. Niech chłopak żyje.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
21 zakończonych zbiórek
1 dzień do końca
Wsparły 243 osoby
6 250 zł (55,8%)
Brakuje jeszcze 4 950 zł
Wesprzyj