Zagłodzony jamnik Gapcio... Ocal go

Big f739cb95 3d99 4b9e b9f9 2eef3ba99337
4 dni do końca
Wsparło 89 osób
1 404 zł (70,2%)
Brakuje jeszcze 596 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Maja 2017

Zakończenie: 23 Sierpnia 2017

Gapcio został odebrany interwencyjnie z domu, gdzie był przez dłuższy czas głodzony. Piesek jest skrajnie wychudzony - tak, że widoczne są wszystkie kości, dodatkowo ma problemy kardiologiczne, które będą wymagały dalszej diagnostyki u specjalisty.

Obecnie trwa diagnostyka i obserwacja Gapcia. Piesek z własnego domu trafił wprost do szpitaliku z powodu podejrzenia, że zagrożone jest jego życie. Właścicielka pod presją i wizją kosztów leczenia zrzekła się jamniczka. Mamy nadzieję, że Gapcio powroci do zdrowia i będzie wyglądał jak normalny jamnik - patrzenie na niego sprawia nam ból.

Piesek potrzebuje teraz spokoju, dobrej opieki i leczenia. Gapcio jest pod stałą opieką weterynarza. Prosimy Państwa o pomoc dla tego zwierzaka. Jest to koejny psiak pod naszą opieką - bez pomocy ludzi dobrej woli nie damy rady... 

Wierzymy, że wspólnie ogarniemy Gapka i doprowadzimy go do normalności. Kwota, którą zbieramy ma być przeznaczona na koszty diagnostyki i leczenia, zabieg porządkowania uzębienia, leczenie kardiologiczne i specjalistyczną karmę oraz preparaty wzmacniające. W imieniu Gapcia dziekujemy za każdą pomoc!

Pomogli

Ładuję

Organizator
2 aktualne zbiórki
13 zakończone zbiórki
4 dni do końca
Wsparło 89 osób
1 404 zł (70,2%)
Brakuje jeszcze 596 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość