Pomóż nam ufundować Zwierzakobusy, dzięki którym pomoc dotrze jeszcze szybciej!

Wpisz KRS 0000396361 na cel szczegółowy ZWIERZAKI

RatujemyZwierzaki to największa w Polsce zaangażowana społeczność ambasadorów i miłośników zwierząt. Wspólnie troszczymy się o istoty, które same o to nie poproszą. Na pomoc potrzebującym czworonogom przekazaliśmy ponad 17 000 000 zł.

Codziennie dostajemy kilkadziesiąt zgłoszeń o nowych podopiecznych, dla których los nie był w życiu łaskawy. I niestety, choć ciężko przechodzi nam to przez gardło, przyczyną większości tych tragedii jest zazwyczaj człowiek. Wydawałoby się - przyjaciel zwierząt. Nic bardziej mylnego.

Dowiedzieliśmy się, co oznacza być bestialsko skrzywdzonym, wyrzuconym na starość z rodziny, ciężko chorym, zaniedbanym, niechcianym, potraktowanym jak zwyczajny odpad do zutylizowania. Jak tak można? Głośno pytamy - gdzie podziała się ludzka wrażliwość i empatia wobec okrucieństwa?

Nie godzimy się na to i nie chcemy, aby tak wyglądało życie naszych zwierzakowych przyjaciół. Wyobrażacie sobie świat bez szczęśliwych zwierząt? Albo taki, w którym szacunek dla tych bezbronnych jest bajką, o której będziemy opowiadać przyszłym pokoleniom? Sami tworzymy świat pełen agresji, bólu i cierpienia. Zastanawia nas tylko, po co? Ale na to najpewniej nigdy nie znajdziemy odpowiedzi.

Aby móc skutecznie i szybko pomagać niezbędny jest sprzęt. Jest to wydatek, na który większość fundacji nie może sobie pozwolić. Mimo wielkich serc dla zwierząt, finanse to często bariera nie do przeskoczenia. A pomoc zwierzakom w głównej mierze oparta jest na darowiznach. Jaki z tego morał? Tylko dzięki Wam, Darczyńcom, możemy pokazać, że są jeszcze na tym świecie ludzie, dla których los zwierząt nie jest obojętny.

Bez chwili namysłu postanowiliśmy, że środki zebrane z 1% przekażemy na zakup Zwierzakobusów dla lokalnych fundacji - często mniej znanych, a przez to - borykających się z wieloma problemami finansowymi. To właśnie te fundacje ratują zwierzaki tam, gdzie o pomoc dla czworonogów najtrudniej. Dajmy im poczucie, że jesteśmy z nimi. Tak po prostu. Bo ludzie, żeby pomagać, też potrzebują wsparcia i mocy do działania.

Dołącz do naszej zwierzakowej społeczności i walcz razem z nami!
W imieniu zwierzaków - dzięki, że jesteście!

KRS 0000396361
CEL SZCZEGÓŁOWY zwierzaki

Rozlicz PIT w dowolnej
przeglądarce internetowej
Zainstaluj darmową aplikację e-pity
na swoim systemie Windows
Zainstaluj darmową aplikację e-pity
na swoim Macu
Wypełnij deklarację PIT w wersji
mobilnej na swoim telefonie
Pobierz plik PDF do wydruku i wypełnij
sprawozdanie ręcznie