Jedna złotówka. Cena przetrwania.

Edyta
organizator skarbonki

Kochani, wiecie, że na tej zbiórce  1 złotówka pomaga ? Tak, 1 zł może pomóc nam w pozyskaniu dotacji , bo tutaj chodzi o ilość wpłat nie kwotę. Dotacje otrzymają najbardziej popularne organizacje czyli te na konto których jak najwiecej osób wpłaci nawet złotówkę. Uda nam się zebrać setki darczyńców , a raczej Przyjaciół , którzy zarekomendują naszą działalność ?

Kochani, przed nami trudny czas... Od jakiegoś czasu jesteśmy w sytuacji, gdy ilosć wpłat na nasze konto drastycznie spadła :( Dotyczy to oczywiście nie tylko naszej fundacji ... Ceny wzrastają w takim tempie, że trudno to pojąć, galopująca inflacja to dla nas "gwóźdź do trumny". Jeśli nas znacie, to wiecie, że nigdy nie stawialiśmy sprawy w taki sposób , by grać na ludzkich emocjach w celu pozyskania środków ale teraz jest nam naprawdę bardzo ciężko. Jeśli możecie to wpłaćcie złotówkę...

Celem zbiórki jest  pozyskanie dotacji na pokrywanie bieżących potrzeb i kosztów, są to koszty utrzymania i leczenia zwierzaków, koszty energii elektrycznej, ogrzewania.

Dziękujemy Wam za każde wsparcie

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

11 zł

DK

Dla kochanych jamników
X zł

Przyjaciółka zwierząt

1 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 934 zł
Wsparły 92 osoby