Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Magdalena Smosarska

E-mail jednoserceniedarady@gmail.com

Telefon 600115377

Lokalizacja Białystok, podlaskie

Powstanie Fundacji dla Zwierząt „Jedno Serce Nie Da Rady” jest wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w zakresie pomocy udzielanej zwierzętom bezdomnym, cierpiącym, niechcianym. Wierzymy, że razem można osiągnąć więcej – pokonać trudności, przełamać bierność, a pasję miłości do zwierząt przekuć na poprawę losu potrzebujących.

Nazwa Fundacji nawiązuje do działalności Ireny Jankowskiej znanej w środowisku osób pomagających zwierzętom jako ,,Pipi” (,,Jedno serce Pipi nie da rady”)

Irena to niezmordowana podlaska siłaczka, która od wielu lat swoją codzienną pracą, często ponad siły, uratowała życie setkom psów, kotów, ale i innych zwierząt. Poświęciła ratowaniu zwierzaków całe życie – kosztem zdrowia, relacji z ludźmi, zwykłej wygody. Jednocześnie udało się jej znacznie więcej - wokół heroicznej walki o poprawę losu zwierząt, zgromadziła grono osób, które jej walkę wspomagają.

Dzisiaj jako jedni z nich utworzyliśmy fundację, bo wierzymy że ta bardziej sformalizowana forma pozwoli nam pomagać więcej, niż pomagaliśmy dotychczas. Cieszymy się, że jesteśmy razem, pewnie gdyby nie nasza pasja, nigdy byśmy się nie spotkali.

Zapraszamy do wspólnego działania wszystkich, wiemy, że możemy liczyć na pomoc wielu Przyjaciół. Ale potrzeba nas więcej, bo ogrom biedy i cierpienia wśród zwierząt na Podlasiu wciąż nie ma granic.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje