Jimmy – pajączek i heroiczna walka o życie

Wsparło 13 osób
345 zł (18,15%)
Brakuje jeszcze 1 555 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 18 Września 2020

Zakończenie: 19 Listopada 2020

Malutki Jimmy pod opiekę fundacji trafił w czerwcu, wraz z dwojgiem braci. Kociaki przyjechały ze wsi. Były jednymi z tych wielu, które przecież na pewno znajdą domy. Jednymi, z tych wielu, którym przecież nic nie dolega i są bardzo zaradne… Rzeczywistość była jednak taka, że maluchów nikt nie chciał, a ich stan zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Zaniedbane, zarobaczone, zapchlone i niedożywione prezentowały sobą obraz nędzy i rozpaczy. Najbardziej zaniedbany był jednak Jimmy.

Krok po kroczku z całych sił staraliśmy się przywrócić maluchom zdrowie i kocią radość. Bracia Jimmiego dość szybko odzyskali siły i znaleźli nowe domy. Mały Jimmi, najsłabszy z miotu wciąż chorował. Najpierw długo walczyliśmy z biegunką po odrobaczeniu, a ilość wydalanych pasożytów przyprawiała nas o zawrót głowy. Z powodu uporczywej biegunki Jimmy wciąż był słaby, nie rósł i nie przybierał na wadze. W końcu udało nam się opanować sytuację i mieliśmy nadzieję, że po szczepieniu maluch znajdzie nowy dom.

Niestety kilka dni po szczepieniu zaczęły się kolejne problemy. Tym razem zapalenie spojówek. Jimmy chodził zapłakany, a zatroskana opiekunka dzień w dzień zakrapiała spłakane kocie oczęta. Po dłuższym leczeniu udało się w końcu zażegnać problem.

Jednak Jimmy wciąż był malutki i słabiutki. Jimmy – pajączek jak woła na niego opiekunka. Dlaczego pajączek? Bo na chudziutkich, długich łapkach kroczył chudziutki kociak z okrągłym, znów wzdętym brzuszkiem. Ten okrągły brzuszek nie wróżył niczego dobrego. Tym razem małego Jimmiego zaatakował paskudny, jelitowy wirus. Znów walczymy z uporczywą biegunką, ale jest gorzej niż do tej pory. Jimmy przestał jeść, wymaga dokarmiania i codziennego podawania kroplówki.

Znów ostre igły kłują kocie ciałko, a piekące i gorzkie leki mają ratować kocie życie. Jimmy – pajączek tak dużo już przeszedł, a wciąż walczy. My walczymy razem z nim, nie bacząc na koszty i nie tracąc nadziei, że w końcu się uda. Do was znów kierujemy ogromną prośbę o pomoc… Bo tylko z waszą pomocą udaje się ratować kocie życie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
50 aktualnych zbiórek
556 zakończonych zbiórek
Wsparło 13 osób
345 zł (18,15%)
Brakuje jeszcze 1 555 zł
Wesprzyj