Zbiórka na operacje bezdomnej szczeniaczki Zary

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
835 zł (20,87%)

Rozpoczęcie: 14 Października 2021

Zakończenie: 25 Listopada 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
19 Października 2021, 21:49
Brydzia i Zara w hoteliku domowym w Skarżysku- Kamiennej

Sunie pod bardzo dobrą opieką przebywaja w hotelu domowym w Skarżysku- Kamiennej. Koszt hoteliku to 600 zł plus karma i podkłady.

Zara jest podopieczną grupy OlaJola_ratujemypsy. To bezdomna ok. 3-miesięczna sunia, która została porzucona wraz z siostrą w gminie Zwoleń (woj mazowieckie) przez bezdusznego człowieka, a następnie potrącona przez samochód, którego kierowca nie udzielił jej pomocy. Doczołgała się do przydrożnych krzaków.

Znaleziona podczas spaceru z psami, przerażona, obolała, próbująca uciekać powłócząc tylnymi łapkami. W jej pobliżu koczowała jej siostra, równie wystraszona. Ciężko było ją odłowić. Obie już bezpieczne. Zara przeszła w Puławskim Centrum Weterynaryjnym 2 zabiegi operacyjne złożenia złamanych kości udowych i była prawie tydzień hospitalizowana. Zabiegi przeprowadził jeden z najlepszych ortopedów dr Łukasz Juszkiewicz. Operacje się powiodły i teraz czeka sunię rekonwalescencja. Koszty operacji, hospitalizacji Zary oraz zabiegów weterynaryjnych obu suń,  szczepienie Brydzi. To łącznie ponad 4 tys. Sunie będą czekały na dom w hotelu domowym, więc dojdą koszty hotelowania.

Zara i Brydzia są ślicznymi, uroczymi suniami, bardzo spragnionymi kontaktu z człowiekiem Jak dorosną, będą raczej nieduże, tak do 10 kg. Brydzia została zaszczepiona pierwszą dawką szczepionki na choroby wirusowe.

Kontakt w sprawie adopcji z wolontariuszką (Jola) tel. 605608220, ratujemypsy@wp.pl

 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
132 zakończone zbiórki
Wsparło 28 osób
835 zł (20,87%)