DIOZ ratuje już 5 lat! Z tej okazji tworzymy pierwszą klinikę dla zwierząt z interwencji

Zbiórka zakończona
Wsparło 3 470 osób
103 484,87 zł (20,69%)

Rozpoczęcie: 6 Listopada 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

5 lat temu wszystko się zaczęło… Dwie osoby postanowiły zrobić coś dobrego i walczyć z patologią, która zaniedbuje, katuje, głodzi, nie leczy, czy pastwi się nad zwierzętami. Tak powstał DIOZ!

W Polsce rozpoczęcie walki o godny byt naszych Braci Mniejszych nie jest prosty, ponieważ cały czas psy, czy koty traktowane są wyłącznie jako rzeczy, a zwierzęta gospodarskie nie mogą liczyć na godne warunki egzystencji, ponieważ są tylko żyjącym mięsem…

Przez te 5 lat uratowaliśmy tysiące istnień, wyleczyliśmy je, znaleźliśmy nowe domy, pozwoliliśmy odzyskać wiarę w człowieka. Zdarzały się także zwierzaki, którym mogliśmy jedynie ulżyć w cierpieniu. To dla nich poświeciliśmy całe swoje życie, a wszystko dlatego, by coś się zmieniło. W naszej mentalności, świadomości, czy wreszcie prawie ochrony zwierząt w Polsce. O ochronie zwierząt zaczęliśmy mówić wszędzie - w szkołach, w parlamencie, ale również na ulicach, na wsiach, w miasteczkach. Każda interwencja DIOZ to kolejny krok do uświadamiania ludzi, że o ŻYJĄCE ISTOTY trzeba dbać! Jeżeli ktoś nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom, odbierzemy mu zwierzę i robimy wszystko, by spotkała go zasłużona kara!


Nasz wybór to ZWIERZAKI, TO DIOZ!

Dzieki Wam, waszemu zaufaniu, waszej codziennej pomocy, niezależnie od skali, ta nieznośna bezsilność, znika. Dzięki Wam wierzymy w to, co robimy i bez względu na wszystko ratujemy! Dajecie nam siłę - jadąc na kolejną interwencję, na której widzimy tylko ból, mamy zapał, by zakończyć powolne konanie!

Mamy wiarę i dzięki Wam, DZIĘKI KAŻDEMU Z WAS, KTÓRY NAPISAŁ DOBRE SŁOWO, pomógł, był, wsparł nas, wysłał pieniedze - MAMY MARZENIA!

Tak, to dzięki Wam marzymy i dokonujemy cudów każdego dnia! My nie chcemy walczyć, nie chcemy iść na wojnę. Chcemy iść po sukces, dawać nadzieje i życie tym, którzy sami o to życie nie mogą walczyć!

Praca i życie dla DIOZ jest najsensowniejszą podróżą w naszym życiu. Podróżą, w której nam nieustannie towarzyszycie - DZIĘKUJEMY - chodźcie z nami, motywujcie, ocierajcie łzy i pot. Cieszcie się z nami każdym uratowanym futrzanym życiem - twórzcie z nami społeczność DIOZ. Społeczność, w której nie ma granic między zwierzakiem a człowiekiem - w której po prostu triumfuje ŻYCIE, GODNOŚĆ i MIŁOŚĆ!  Pomóżcie nam edukować - zmieniać sytuacje w naszym kraju - BĄDŹCIE Z NAMI! 

PROSIMY! Nie zapomnijcie - nie przeoczcie - nie przejdźcie obojętnie. My w zamian oferujemy Wam swoje życie i kolejne uratowane istnienia…

Z okazji 5-lecia DIOZ mamy prośbę! Chcemy działać jeszcze lepiej, jeszcze skuteczniej. Chcemy ratować i nie mieć żadnych przeszkód na swojej drodze. To właśnie z okazji jubileuszu DIOZ chcemy otworzyć przychodnię weterynaryjną, która będzie zajmowała się wyłącznie ratowanymi z interwencji zwierzętami. Nie tylko tymi, które odbieramy, ale równie ratowanymi przez inne organizacje.

Na ten cel musimy zgromadzić 500 000 zł. Musimy kupić aparat RTG, USG, laboratorium hematologiczne, a także wszelkie sprzęty, które są konieczne do ratowania życia i zdrowia zwierząt.

500.000 zł z okazji 5-lecia. Damy radę? Wierzymy, że z Wami się uda.

My prosimy o wszystko - rzeczy materialne, pieniądze, wsparcie - i prosić nie przestaniemy, bo DIOZ żyje i jest tylko dzięki Waszym sercom - nie mamy pomocy z państwa. ŻADNEJ! 

Dziękujemy, że jesteście z nami. Każdy z Was pisze historię uratowanej przez nas duszy!

Organizator
12 aktualnych zbiórek
276 zakończonych zbiórek
Wsparło 3 470 osób
103 484,87 zł (20,69%)