Kaja z Podlasia prosi o pomoc

Wsparło 15 osób
200 zł (10%)

Rozpoczęcie: 19 Lutego 2015

Zakończenie: 30 Kwietnia 2015

Kaja przybyła do nas z Podlasia na prośbę wolontariuszki, 5 lutego 2015 r., wprost do kliniki, gdzie wykonano podstawowe zabiegi weterynaryjne. Po opuszczeniu kliniki przebywała w domu tymczasowym  u wolontariuszki. Przed adopcją została wysterylizowana. 

11 kwietnia 2015 r. Kaja pojechała do domu z ogrodem w Piasecznie. Niestety już od początku widać było, ze nowa opiekunka nie radzi sobie z młodą, trochę nieufną, o młodzieńczym  temperamencie suczką, po przejściach. Były problemy z ucieczkami, załatwianiem się w domu i posłuszeństwem.

1 września Kaja przyjechała do hoteliku. Po kilku dniach aklimatyzacji zaprzyjaźniła się ze stadem i nowym miejscem. Dała się poznać jako przemiła, choć o dużym temperamencie sunia. Z każdym dniem robiła postępy i stawała się bardziej ufna i posłuszna. Pewnego dnia zadzwoniła Pani Halina z pytaniem o adopcję psa. Gdy przedstawiła swoje oczekiwania, przesłaliśmy jej zdjęcia i opisy kilku piesków. Pani Halina wybrała Kaję.16 września zawieźliśmy sunię do domu na warszawskim Mokotowie.

W nowym domu Kaja nie sprawia większych problemów. Szybko przywiązała się do nowych opiekunów, którzy ją od razu pokochali. Ładnie chodzi na smyczy, dobrze zachowuje się w domu, a na spacerach garnie się do innych psów.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
136 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
200 zł (10%)