Ponownie prosimy o pomoc dla Kamy, psiaka chorującego na przewlekłą chorobę!

PILNE!
8 dni do końca
Wsparło 49 osób
1 212 zł (34,62%)
Brakuje jeszcze 2 288 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Grudnia 2020

Zakończenie: 28 Kwietnia 2021

Psiaka imieniem Kama mieliście Państwo okazję poznać ponad pół roku temu. Wtedy utworzyliśmy zbiórkę, która nie pozostała bez echa. Dzięki Waszemu wsparciu przez prawie dziesięć miesięcy mogliśmy opłacać koszty jego leczenia. To dzięki Wam ten cudowny, piętnastoletni psiak czuje się o wiele lepiej, ale co najważniejsze - nie cierpi.

Dla przypomnienia... Kama mieszkał w Wałbrzyskim schronisku. Starszy, chory psiak nie miał zbyt dużych szans na adopcję. Skradł serce starszej pani, której nie przeszkadzały ani jego choroby, ani wiek. Kilka miesięcy po adopcji Kama zaczął mieć problemy z wypróżnianiem. Opiekunka udała się do lekarza weterynarii, który zdiagnozował czyraczyce okołoodbytową.

Mieszkająca sama i niemająca rodziny opiekunka psa jest starszą kobietą, od wielu lat na rencie w wysokości 935,00 zł (netto) miesięcznie. Z tak małych środków ciężko jest opłacić drogie leczenie (miesięczny koszt leczenia Kamy to około 350 złotych).

Tworząc zbiórkę w lutym 2020 roku, zakładaliśmy, że uda się nam sfinansować leczenie Kamy do końca roku. Czas biegnie nieubłaganie, pieniądze zebrane na leczenie psiaka praktycznie już się skończyły. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc? Bardzo chcielibyśmy kontynuować jego leczenie. Prosimy o pomoc i wsparcie. Z góry bardzo dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
61 zakończonych zbiórek
8 dni do końca
Wsparło 49 osób
1 212 zł (34,62%)
Brakuje jeszcze 2 288 zł
Wesprzyj