Nie martwić się o to, co będą jadły...

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
408 zł (29,14%)

Rozpoczęcie: 15 Lutego 2017

Zakończenie: 15 Maja 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zabranie psa z ulicy to dopiero początek. O takiego psa trzeba zadbać, otoczyć go troską, zagwarantować mu poczucie bezpieczeństwa. Trzeba go również utrzymać do czasu, aż znajdzie się dla niego stały domek.


 

Niestety, ze znalezieniem domu bywa różnie, jeden psiak znajdzie dom w tydzień, inny przebywa w domu tymczasowym kilka lat. Fundacja prowadzi dom tymczasowy na terenie województwa świętokrzyskiego, gdzie średnio pod opieką jest ok 10-15 psiaków. Utrzymanie takiego stadka to ok. 20-30 kg karmy na tydzień w zależności od gabarytów tymczasów. 

Dom tymczasowy cały czas jest w rozbudowie, aby jak najlepiej pomagać tym niechcianym i żeby można było sprawnie i bezpiecznie przyjmować kolejne porzucone psy. Obecnie pod opieką mamy 9 psiaków, w tym 3 szczeniąt i jedną mikro sunię. Wszystkie psiaki szukają domów, ale często są to psiaki po przejściach i niektórym jest bardzo trudno znaleźć dom.Bardzo prosimy o pomoc w zakupie karmy, żebyśmy chociaż przez chwilę nie myśleli, co damy jutro psiakom do jedzenia, a skupili się na szukaniu domków...

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 14 osób
408 zł (29,14%)