Pobijmy rekord! Razem uzbierajmy ponad tonę karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu!

Big ad6067a0 ce4c 4c8a 817d 35c83189e22b
Wsparło 225 osób
1 165 zł (14,56%)
Brakuje jeszcze 6 835 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Stycznia 2018

Zakończenie: 13 Sierpnia 2018

Fundacja All For Animals inicjuje współpracę ze Schroniskiem dla Zwierząt w Poznaniu.  Z tej okazji postanowiliśmy w wielkim stylu uzbierać ogromną pakę karmy dla bezdomnych, schroniskowych psów! Zakupimy ją  za taką kwotę,  jaką uda nam się uzbierać! Chcemy jednak przekroczyć  1 tonę i pobić tym samym nieoficjalny rekord!

Wychodząc naprzeciw potrzebom schroniskowych psów uznaliśmy, że lepiej kupić mniej a dobrze, niż taniej, a źle. Niskobudżetowe karmy robią wielkie spustoszenie w układzie pokarmowym zwierząt, dlatego zobowiazaliśmy się zakupić najlepsze produkty, próbując tym samym chociaż tak umilić poznańskim zwierzakom czas i zapewnić im godną egzystencję.

W związku z tym za zgromadzone środki zamierzamy zakupić:

• karmę Brit Premium ;
• karmę mokrą Animonda GranCarno ;
• Brit Care Puppy (suchą);
• Purina Dog Chow (suchą);
• Bosch (suchą);
• Dolina Noteci (mokrą).

Koty w swoich miseczkach znajdą:
• Animondę Carny ;
• suchą Joserę Culinesse.

Kociaki:
• Royal Canin Baby Cat ;
• Purina Cat Chow Kitten;
• Dolina Noteci (mokra);
• Brit, Purina Cat Chow (sucha).

Zwierzęta chore dostają do jedzenia specjalistyczną karmę weterynaryjną. Ponadto w naszych zakupach znajdzie się karma dla rekonwalescentów np. Royal Canin Convalescence Support – do schroniska często trafiają zwierzęta (przede wszystkim koty) chore, wyniszczone, ranne w wypadkach komunikacyjnych, specjalistyczna karma pozwoli im na szybszy powrót do zdrowia.

W naszej pace nie zabraknie karmy suchej dla psów i kotów z problemami żołądkowymi np. Royal Canin Gastrointestinal, Royal Canin Gastrointestinal Low Fat, Purina Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal; karmy mokresj lub suchej dla szczeniąt i psów dorosłych np. Hill’s, Royal Canin, Animonda, Brit, Bosch, Purina, Acana, karma mokrej lub suchej dla kociąt i kotów dorosłych np. Hill’s, Royal Canin, Bosch Sanabelle, Purina, Acana, karmy dla szczeniąt i kociąt, np. Royal Canin Starter (szczenięta), Royal Canin Baby Cat (kocięta.

Pozwoli ona schroniskowym maluchom na lepszy start, ponieważ są one nieustannie narażone na infekcje, biegunki spowodowane wirusami, bakteriami, nietolerancją pokarmową czy nieodpowiednią dla wieku karmą; karmy dla alergików i „wrażliwców” – okazuje się, że nietolerancje pokarmowe i uczulenia trapią nie tylko ludzi – także psy i koty cierpią z ich powodu, czego rezultatem bywają nie dające się powstrzymać biegunki, problemy skórne czy wyniszczenie. Czasem wystarczy zmiana karmy, by te problemy zaczęły ustępować;  karmy bezzbożowe dla psów i kotów, np. Acana Pacifica, Orijen, Taste of The Wild – schroniskowe psy i koty często cierpią na biegunki, ustępują one zwykle po karmach bezzbożowych.

Oszacowaliśmy budżet i potrzeba 8000 zł.

Za zgromadzone środki fundacja zobowiązuje się do zakupu i dostareczenia powyższych karm na podstawie i w granicach umowy o współpracy.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wspierania! Każdy z Was może uratować zwierzęcy świat, w granicach swych skromnych możliwości!

1515881615.jpg

Pomogli

Ładuję

Wsparło 225 osób
1 165 zł (14,56%)
Brakuje jeszcze 6 835 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość