Karma dla chorych i głodnych psów z interwencji

do końca
Wsparło 17 osób
339,35 zł (33,93%)
Brakuje jeszcze 660,65 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 19 Kwietnia 2022

Zakończenie: 20 Maja 2022

Godzina: 21:00

15 Maja 2022, 11:44
POMÓŻMY IM PRZETRWAĆ!

Walczymy o zdrowie i życie zwierzaków, które same obronić się nie mogą! Bardzo prosimy Was o wsparcie na ten cel! Niestety liczba naszych psich i kocich podopiecznych ostatnio dramatycznie wzrosła. Chcemy, aby każdy zwierzak czuł się bezpiecznie i otrzymał konieczną pomoc. Jest nam teraz bardzo ciężko i do lipca na koncie zostało nam bardzo mało środków. Już wiemy, że sami nie damy sobie rady :( Będziemy wdzięczni za każdy grosik! A my zrobimy wszystko, aby zmieniać świat zwierzaków w potrzebie na lepszy!

Pokaż wszystkie aktualizacje

10 Maja 2022, 14:59
Błagamy :(

Naszą misją jest codzienna pomoc cierpiącym zwierzakom! Nie chcemy przechodzić obojętnie wobec żadnego przypadku :( bo jak odmówić pomocy .... :( Jak powiedzieć NIE, kiedy ktoś błaga o pomoc :( Obecnie sami jesteśmy pod ścianą :( Jesteśmy w sytuacji, gdzie każdą złotówkę musimy oglądać kilka razy aby doczekać do lipca, kiedy otrzymamy środki z 1% :( Tylko jak to zrobić, kiedy patrzą na nas setki psich i kocich oczu, które trzeba codziennie nakarmić :( kiedy starsza samotna kobieta prosi o wsparcie finansowe na leczenie jej psiaka, który dla niej jest całym światem :( nie wiemy jak to robić :( dlatego Błagamy Was o wsparcie naszych działań :( Sami nie damy już rady :( a chcemy pomagać, musimy pomagać, aby ratować światy tych, którzy sami nie potrafią si obronić :( Pomóżcie! :(

21 Kwietnia 2022, 20:04
Ratujemy życie bezbronnych

Gordon to jeden z naszych podopiecznych, który potrzebuje karmy. Piesek wiele lat spędził na krótkim łańcuchu, na wysypisku złomu. Tak wyglądało jego życie. Został odebrany właścicielowi, a tego Sąd skazał za znęcanie nad zwierzetami. Teraz Gordon jest już bezpieczny i czeka na nowy dom w hotelu dla zwierząt. Bardzo prosimy o wsparcie na zakup karmy dla Gordona i innych naszych podopiecznych! 

Zwierzaki, które trafiają pod naszą opiekę z interwencji wymagają często specjalistycznej opieki w tym karmy wysokiej jakości. Głodzone, karmione byle czym, pokarmem, który nie jest przeznaczony dla psów powodują u nich choroby układu pokarmowego.

Musimy zadbać, aby ich stan się jak najszybciej poprawił i wynagrodzić im ciężki czas w ich życiu. Obecnie pod opieką Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami jest kilka psiaków, które z uwagi na stan zdrowia potrzebują odpowiedniej karmy, która jest niestety bardzo droga. Pomoc zwierzakom z Ukrainy, wzrost psich i kocich podopiecznych po zimowych interwencjach oraz oczekiwanie na 1 procent sprawił że nasza kasa świeci pustkami.

Inflacja wpłynęła też negatywnie na ceny karm dla zwierząt, które drastycznie wzrosły. Na tej zbiórce zbieramy fundusze na zakup kilku worków karmy, która jest nam potrzebna.

Jeśli ktoś chciałby natomiast kupić karmę bezpośrednio, to może wysłać ją na adres naszej siedziby lub hoteliku dla zwierząt, w którym przebywają nasi podopieczni. Adres podamy przez wiadomość priv na Facebooku lub e-mail: lodztonz@wp.pl Bardzo prosimy Was o wsparcie na ten cel.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
237 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparło 17 osób
339,35 zł (33,93%)
Brakuje jeszcze 660,65 zł
Wesprzyj