Uratujmy Karolinkę od bólu!

Zbiórka zakończona
Wsparło 79 osób
2 017 zł (100,85%)

Rozpoczęcie: 21 Sierpnia 2019

Zakończenie: 10 Września 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Karolinka jest maleńką, czteromiesięczną koteńką, którą przypadkiem na jednym z parkingów znalazła nasza wolontariuszka. Biorąc pod uwagę ciężki stan malutkiej i złożone już larwy much na prawym oczku znalazła się tam chyba w ostatniej chwili.

Mała znajdka pomimo zaawansowanego kociego kataru, wycieńczenia, ranek na pyszczku i niezmiernego wychudzenia jest piękną dziewczynką uwielbiającą pieszczoty i bliskość człowieka. Aż trudno uwierzyć, że tak ufny kociak był w tak tragicznym stanie. Czas był już niemal policzony… Na szczęście nasza mała napotkała na swojej drodze osobę, która nie odwróciła wzroku, która pochyliła się nad cierpiąca istotką niemającą już żadnych szans.

Karolinka trafiła do fundacji Ja Pacze Sercem, którą nieustannie wspieracie. Uratujemy zdrowie i wzrok tej kruszynki choć w jednym oczku. Koteńka jest w trakcie leczenia, robimy wszystko, by postawić ją na łapki, by znów była szczęśliwym, brykającym wesoło podlotkiem. Przed nami operacja, ponieważ prawe oczko sprawia ogromny ból i wymaga natychmiastowego usunięcia. Kolejne zabiegi naszych podopiecznych, leczenie i diagnostyka generują ogromne koszty, których bez Waszej pomocy, bez zbiórek nie udźwigniemy.

Przed Karolinką szansa na życie bez bólu i strachu, dlatego ponownie prosimy o wsparcie finansowe! Wspólnie możemy odmienić cały świat Karolinki!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 79 osób
2 017 zł (100,85%)