Wesprzyj zwierzaki i popraw swoją dietę wege!

Kasia Rećko
organizator skarbonki

Cześć!

Kto mnie zna, ten wie, że nie mogłam nie założyć skarbonki, aby wspierać bezbronne istoty, które mają tylko nas! Jak? Czytaj dalej :)

Bardzo chcę, abyście przechodząc na dietę mniej lub bardziej roślinną robili to bez szkody dla swojego zdrowia. Dlatego zebrałam w tym mini ebooku swoją wiedzę wynikającą przede wszystkim z praktyki.

Uważam, że to świetny start do diety roślinnej lub okazja do autorefleksji nad swoją dietą. W końcu powinna służyć nie tylko planecie i zwierzętom, ale też Tobie! 

Gdy ten ebook (w starej wersji) był dostępny w zamian za zapis na mój mailing, zbierał świetne opinie. Teraz jest odświeżony merytorycznie i graficznie, przeszedł korektę, aby jeszcze lepiej Wam służył. W nowej wersji nie był jeszcze dostępny. Na tę chwilę można go dostać tylko wspierając obie zbiórki, w których założyłam skarbonkę.

Polacy pokazali w ostatnich dniach jaką mają moc. Jest mi niezmiernie miło, że mogę dać Wam coś, co wesprze Wasze zdrowie, a tym samym siłę do dalszej pomocy naszym sąsiadom z Ukrainy <3 

Możesz wpłacić dowolną kwotę. Po wsparciu zbiórki otrzymasz PDF w załączniku maila :)

Pamiętaj też, że podanie zbiórki dalej, to też pomoc. Pewnie znasz osoby, które skorzystają na wiedzy zawartej w tym mini ebooku! :)

Ściskam mocno,

Kasia Rećko

Kasia Rećko

Wsparli

10 zł

Marta

30 zł

Justyna

50 zł

Karolina

Dziękuję za to co robicie!
30 zł

MAJA

10 zł

Paulina

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
590 zł
Wsparło 26 osób