Na sterylizacje/kastracje psich bid z Chocianowa

Zbiórka zakończona
Wsparło 10 osób
1 200 zł (100%)

Rozpoczęcie: 13 Stycznia 2020

Zakończenie: 20 Stycznia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
20 Stycznia 2020, 11:19
Zbiórka zakończona!

Dziękujemy za wsparcie :) Zbiórkę zamykamy, kwota docelowa została osiągnięta, teraz wszystkie psiaki zapisujemy na zabiegi. Mamy nadzięję, że uda się wstawić fotki wszystkich psiaków już po zaiegu. Dziękujemy!

Chocianów, dwa lata temu, pewną maleńką suczkę ktoś wrzucił do studni, próbując ją utopić. Właściciele studni ją uratowali, a kiedy podrosła znalazła dziurę w płocie i przyniosła niespodziankę w postaci ośmiu szczeniąt. Czworo szczeniąt znalazło dom, a cztery zostały. Właściciele suczki to dobrzy ludzie, którzy piesków już oddać nie chcą (tzn. jak znajdzie się dom, który oni zaakceptują i spełni ich wymagania co do odpowiedniej ilości miłości i uwagi dla psiaków to może oddadzą) - zrobili kojec (bo suczka wcześniej pomieszkiwała w domu, a na dworze przebywała rzadko), a nawet już drugi, by oddzielić samiczki od samców, postawili budę (będzie niedługo ich więcej).

Link do filmu: https://www.facebook.com/tozlubin/videos/1232825496903956/

Co tam trzeba poprawić? Zdecydowanie załatać dziury w płocie i kojcach, ale przede wszystkim wykastrować zwierzaki. Niestety ilość psów przewyższa czyjekolwiek możliwości finansowe (trzy suki i dwa samce), a zabiegi trzeba zrobić jak najszybciej- matka ma dwa lata, dwie suczki i dwa samce mają pół roku, zaczyna się im burza hormonalna, kwestia chwili i nowej dziury w płocie, by kolejne mioty przyszły na świat. Zbieramy fundusze na operacje! Dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 10 osób
1 200 zł (100%)