Kocia Brygada Kastracyjna 2016

weronikaliwkod
organizator skarbonki

Ile kotów to za dużo kotów?
We wszystkich zakamarkach Poznania mieszkają i rozmnażają się koty miejskie. Większość z nich nigdy nie zdąży otworzyć oczu, postawić pierwszych kroków, nie zdąży się bawić i dorosnąć. Umrą. Jeśli ta śmierć jest szybka to uspokaja "nasze" sumienia. Jednak najczęściej umierają dniami, tygodniami. Tracą oczy, odwadniają się przez biegunkę, umierają po cichu w zaciszu Twojego podwórka.

Jedyną skuteczną metodą uniknięcia śmierci kociąt i ograniczenia ilości kotów bezdomnych jest sterylizacja! Chcemy pomóc kotom miejskim i zapobiec powiększaniu się populacji, jednak do tego potrzebne są pieniądze, których nie mamy.

Koszt sterylizacji kotki to 119zł, a kastracji kocurka 64zł plus odpchlenie i ew. zabiegi dodatkowe (lepszy antybiotyk, wyrwanie chorego zęba itp.). Dochodzą do tego jeszcze wydatki na karmę i żwir, bo koty po zabiegach trzeba przetrzymać kilka dni. W tym czasie chcemy im zapewnić jak najlepszej jakości jedzenie by zebrały sił przed powrotem na wolność.

Chcemy działać na dużą skalę. Mimo naszych ograniczeń - zarówno finansowych, lokalowych, jak i sprzętowych - chcemy tym kotom pomóc. Aby tak się stało, potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Pieniądze uzyskane podczas zbiórki przeznaczymy na dwa cele: opłacenie sterylizacji i kastracji, leczenie weterynaryjne kotów oraz zakup karmy i żwirku.

Wsparli

10 zł

MID

20 zł

Gru

20 zł

Dorota

20 zł

Magda

200 zł

Magda Dembińska

będzie chociaż na jednego
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
9%
990 zł Wsparło 11 osób CEL: 10 000 ZŁ