Kastrujmy! By bezdomniaków rodziło się mniej!

Aleksandra Stypuła
organizator skarbonki

Szanowni Państwo, 

oprócz bezpośredniej pomocy potrzebującym zwierzętom i przyjmowaniu ich pod opiekę, jednym z naszych głównych celów jest powszechna kastracja psów i kotów - by bezdomniaków rodziło się mniej.

Anonimowy Pomagacz

Niestety zbiórki na kastracje zwykle idą strasznie słabo, a tak naprawdę póki co to jedyna skuteczna metoda ograniczania bezdomności wśród psów i kotów. 

Anonimowy Pomagacz

Chcielibyśmy zebrać fundusze na kastracje kotów wolnożyjących w gminach w których nie ma na to żadnych dofinansowań z samorządów jak i dofinansowywać kastracje zwierząt właścicielskich - zgłasza się do nas wiele osób, których suki lub kotki rodzą co cieczkę/ruję, szukających pomocy w dofinansowaniu kastracji tych zwierząt. Ostatnio częściowo pokryliśmy koszty kastracji 6 psów z jednego domu - 2 suk i 4 samców. To generuje niemałe koszty na które nie mamy odłożonej puli pieniędzy, a jest to bardzo potrzebna inicjatywa.

Anonimowy Pomagacz

Choć wielu może powiedzieć: Skoro wzięli psy/koty to powinni sami zapłacić - a i owszem, też tak myślimy, ale wiemy też z doświadczenia, że jeśli my nie wesprzemy takiej kastracji w poszczególnych domach to za chwilę na danej posesji będzie 30 zwierząt, które będzie trzeba odbierać interwencyjnie...

Jak to mówią - lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego założyliśmy tę skarbonkę na ten właśnie cel. By móc bez zastanawiania się dofinansować lub w pełni sfinansować kastracje zwierząt spoza naszej fundacji.

Anonimowy Pomagacz

Mamy nadzieję, że mimo wszystko, choć zbióki kastracyjne nie cieszą się powodzeniem - tym razem uda się zebrać pulę pieniędzy, która pozwoli nam pokastrować bezdomność.

Bo bezdomność bierze się z domów...

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Bingo i spółka

20 zł

Ola

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Gosia

50 zł

Asia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
9 270 zł
Wsparło 819 osób