Każda pomoc ma znaczenie - ratujmy najbardzie...

Iwona Anna Ziółkiewicz
organizator skarbonki

W związku z rozpoczęta akcją na rzecz potrzebujących zwierząt zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszych działań. Misja przewodnia naszej Fundacji to przede wszystkim ograniczanie ilości populacji kotów poprzez sterylizację, kastrację i świadomą adopcję.
Ważnym elementem naszej pracy jest ochrona kociego życia, ratowanie osieroconych osesków, finansowanie skomplikowanych operacji i przygotowywanie do adopcji kotów w określonych standardach – odrobaczanie, szczepienie, chipowanie, kastracja/ sterylizacja. Zebrane środki chcemy przeznaczyć przede wszystkim na zabiegi sterylizacji i kastracji, które przekładają się na zapobieganie bezdomności. Trafia do nas dużo kalekich kotów, potrzebujemy sporych środków finansowych na przeprowadzanie operacji ortopedycznych.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Kochani liczy się każda wpłacona złotówka, gdyż  przeznaczona przez Organizatorów pomoc dla organizacji zależy od ilości darczyńców. Gdy będzie Was dużo mamy szansę na wsparcie. Bardzo liczymy na Wielkie Serca, prosimy nagłaśniajcie zbiórkę na naszą Skarbonkę.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wygrane to dotacje pieniężne na działalność dla 12 pierwszych organizacji o jak największej liczbie unikalnych darczyńców (kolejno 3x100.000zł, 3x50.000zł, 3x30.000zł i 3x10.000zł).
8 kolejnych organizacji otrzyma pakiety marketingowe.  Konkurs trwa do 15 grudnia 2022r. Czasu niewiele a cel wart zaangażowania.

Z góry dziękujemy za wsparcie dla KOCIEJ MAMY!!!

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Asia

10 zł

Julia

5 zł

Misia

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
274 zł
Wsparło 14 osób