Pomoc dla kejtrów z Przyborówka

Sandra Zawiasa
organizator skarbonki

Schronisko dla zwierząt jest miejscem, w którym znajdują przystań pokrzywdzone, zaniedbane i porzucone zwierzęta. Dla wielu jego mieszkańców los nie był łaskawy, skoro musiały znaleźć się za kratami zwierzęcego sierocińca, zdane na łaskę i niełaskę człowieka czyli tego, który zgotował im ten los. Przytulisko zapewnia im najbardziej podstawowe warunki do życia, których części z nich brakowało w dotychczasowym istnieniu, tu odnajdują azyl ale także udrękę psiej samotności, poczucia braku przynależności do konkretnego człowieka, który stałby się całym ich światem.

Sandra Zawiasa


Mimo, iż nie znajdziecie tutaj psa głodnego czy zaniedbanego – pomoc jest tu jak najbardziej potrzebna, szczególnie teraz, gdy z powodu epidemii większość darów zostało wstrzymanych. Fundacja “Przytuliska u Wandy”  na dzień dzisiejszy sprawuje opiekę nad setkami zwierząt. Rotacja jest bardzo duża, wielu z podopiecznych znajduje domy, jednak rocznie masa nowych zwierząt zamieszkuje w schroniskowych kojcach. 

Potrzebujemy dobrej jakościowo karmy dla zwierząt oraz  porządnych zabawek dla psów tj. szarpaki, czy mocne gryzaki. 

Sandra Zawiasa

Każda osoba, która wpłaci choć najmniejszą kwotę na zbiórkę proszona jest o kontakt mailowy kontakt@kejtersi.pl lub przez profil na facebooku https://www.facebook.com/kejtersi/ gdzie w odpowiedzi zwrotnej dostanie niespodzienkę w postaci ebooka o psich zabawach przygotowany przez hotel dla psów "Mopsia chata".

Sandra Zawiasa

Wsparli

30 zł

Adriana Romańska

książka " Co jesli mój pies..."
25 zł

Kasia

Katarzyna Grycza obroża dobry pies
50 zł

Hania K.

Dzięki za super licytacje, powodzenia:)!
25 zł

Julia

Sweterek Zara
15 zł

Magdalena Wieruszewska

Spodnie dresowe jasnoszare S
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
106%
5 325 zł Wsparły 132 osoby CEL: 5 000 ZŁ