Z wydłubanymi oczami szła po ulicy. Kiełbaska w PILNEJ potrzebie

Wsparło 118 osób
4 990 zł (111,13%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Września 2023

Zakończenie: 15 Września 2023

Godzina: 23:59

Kiełbaska przeszła operację oczyszczenia oczodołów. Prawdziwy dramat krył się pod resztkami oczu, lekarze byli w szoku jak wiele zebrało się tam ropy I jak głęboko trzeba było te oczodoły oczyszczać. Dodatkowo Kiełbaska była w wysokiej ciąży. Nie było opcji, aby urodziła i odkarmiła zdrowy, w pełni sprawny miot po wszystkim co przeszła. Została wykastrowana. Pierwsze doby po operacji były bardzo trudne. 

Kiedy tylko lekarz dał zielone światło po otrzymaniu wyników badań na choroby zakaźne (fiv /felv /fcov /giardia) Kiełbaska dołączyła do naszego stadka. Co ciekawe, nasze dziewczyny od razu zaopiekowały się nową siostrą, a Kiełbaska od pierwszej chwili czuje się jak w domu i odnalazła się wspaniale.

Zakochałem się w tej koteczce od pierwszego dnia, w jej odwadze, ciepłym futerku, serduszku pełnym miłości. Po długich rozmowach zdecydowaliśmy, że Kiełbaska zostanie z nami na stałe. Zrobimy wszystko, by czuła się kochana I szczęśliwa.

Pozostało nam już tylko doleczyć zapalenie ucha środkowego, ściągnąć szwy I Kiełbaska będzie zdrowym, szczęśliwym kotem. Nie byłoby to możliwe bez Was i za to Wam z całego serca dziękujemy❤️

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
540 zakończonych zbiórek
Wsparło 118 osób
4 990 zł (111,13%)
Adopcje