Niewidoma Kimi - wrak buldoga

Wsparło 58 osób
3 540 zł (101,14%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 26 Czerwca 2022

Zakończenie: 31 Grudnia 2027

Godzina: 01:01

Patrząc na Kimi nie wierzymy własnym oczom i chce nam się płakać! Niewidoma, porzucona staruszka! Jakie miała szanse na przeżycie? Zagłodzony szkielet skazany na pewną śmierć!

Staruszka Kimi trafiła jakiś czas temu do schroniska, szkielet w tragicznym stanie.  Jak można doprowadzić psa do takiego stanu? Z przekazanych nam informacji wynika, że sunia została prawdopodobnie wyrzucona z pseudo hodowli, ponieważ w okolicy gdzie była znaleziona znajdowano wcześniej buldogi. Kimi przeszła pod nasza opiekę, sunia jest w tragicznym stanie, wychudzona do granic możliwości, sama skóra i kości.

Do tego zaniedbane, nieleczone oczy i zdeformowane przez krwiaka ucho. Kimi trafiła od razu do lecznicy, wykonano jej badanie krwi, moczu. Sunia była na konsultacji okulistycznej w Okulistycznej Przychodni Weterynaryjnej Jacka Garncarza  i niestety jest niewidoma, nic nie widzi. W jednym oku ma zaawansowaną zaćmę, drugiego oka tak naprawdę nie ma, w obu stan zapalny. Kimi dostała kropelki do zakraplania oczu. 

Jak można było tak zaniedbać i porzucić starego, niewidomego psa? Sunia boi się wszystkiego, czuje się bardzo niepewnie, przywiera do ziemi kiedy coś usłyszy. Kimi przejdzie również USG jamy brzusznej, ponieważ ma silne zapalenie jelit i żołądka.

Karmimy sunię karmą Royal Canin Hypoallergenic kilka razy dziennie w małych porcjach, dajemy witaminy i suplementy poprawiające kondycję skóry i sierści oraz wzmacniające odporność.

Potrzebujemy Państwa pomocy, żeby poprawić stan zdrowia Kimi, żeby przybrała na wadze  i uwierzyła w człowieka.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
72 zakończone zbiórki
Wsparło 58 osób
3 540 zł (101,14%)
Adopcje