Stąd już tylko do domu

Wsparło 9 osób
320 zł (16%)
Brakuje jeszcze 1 680 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2022

Zakończenie: 5 Listopada 2022

Godzina: 04:04

Powyżej - Kiwi

SZPILKA, KIWI i SZARADA oraz te psy, które są w domowych hotelach z resocjalizacją niezależnie od tego, czy są już w pełni gotowe do adopcji, czy wciąż jeszcze wymagają szkolenia  – wyjadą stamtąd dopiero do własnych domów. Dlaczego? Dlatego, że wyznajemy zasadę nieobniżania standardów.

Pies z hotelu kojcowego może zmienić miejsce na inny hotel kojcowy, jeśli tak jest dla niego korzystniej. Ale żaden pies nie może z domowych warunków trafić do kojca, bo bardzo to przeżyje. Z tej oto przyczyny 3 piękne sunie przebywające obecnie w hoteliku domowym Psijaciel pod Orońskiem – będą tam czekały dotąd, dokąd nie znajdzie się rodzina chętna je adoptować. 

Na zdj.poniżej Szarada.

SZARADA i KIWI niedługo zapewne ukończą szkolenie, ale nie mamy ich gdzie przenieść, żeby zwolniły miejsce kolejnym psiakom czekającym na resocjalizację.  Nie mamy także gdzie przenieść SZPILKI - suczki idealnej i gotowej do adopcji. W obliczu całkowitego adopcyjnego zastoju wszystkie hotele domowe w przystępnych cenach mają komplet. Koszt utrzymania tych trzech cudnych sunieczek to 1500 zł miesięcznie plus karma.

Rezydentki  mają w programie wyjazdy do miasta, wizyty rodzinne i wszelkie atrakcje przygotowujące je do życia we własnym domu. SZARADA, jak twierdzi jej opiekunka – jest jak dotąd najtrudniejszym przypadkiem pośród psów z naszej fundacji, na szczęście jest także jedną z najpiękniejszych suczek, stąd nasza niezłomna nadzieja na happy end. KIWI wciąż jeszcze z własnej woli nie chce być dotykana, ale znając jej przypadek – widzimy kolosalne zmiany. WARTO!

Szpilka

Co do SZPILKI – straciła kilka lat w domowym hoteliku, gdzie nas informowano o jej rzekomych problemach behawioralnych. Te problemy nie istnieją, jak się okazało, za to cenny czas, kiedy była młodym psem – został bezpowrotnie stracony. Sześcioletnia SZPILKA jest z nami od szczeniaka. Poprzedni – domowy hotel, który ją uznawał za problematyczną, zmieniła na obecny domowy hotel, a stąd jedyna droga to droga do domu. Bardzo prosimy o pomoc dla SZARADY, KIWI i SZPILKI. Skoro wygrały los na loterii – nie ma odwrotu. Czekamy na sygnał do adopcji KIWI i SZARADY oraz telefony w sprawie SZPILKI. Chciałoby się powiedzieć, że lato minęło bez żadnych propozycji dla tej pięknej suczki, ale prawda jest taka, że minęło już sześć lat.. 

Bardzo prosimy o datki, dzięki którym zapłacimy kolejny miesiąc  życia SZARADY, KIWI i SZPILKI i zakupimy dla nich karmę!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
160 zakończonych zbiórek
Wsparło 9 osób
320 zł (16%)
Brakuje jeszcze 1 680 zł
Adopcje