Twoja wpłata to szansa dla Kłaczkowa!

Michalina Zabłocka
organizator skarbonki

Czy znacie Kłaczkowo? 

Kłaczkowo to azyl dla bezdomnych kociambrów. Powstał on na początku tego roku, dzięki wspaniałym darczyńcom, którzy wsparli naszą poprzednią zbiórkę na tym portalu. Kłaczkowo tworzymy razem z grupą przyjaciół - wszystkich połączyła nas miłość do zwierząt. Na co dzień wspólnie opiekujemy się kotami i pomagamy sobie nawzajem.  Naszym marzeniem jest, aby każdy kot, który trafi do Kłaczkowa znalazł nowych kochających opiekunów. Wszak wszystkie mruczki zasługują na szczęście!

Michalina Zabłocka


Jak działamy?

Naszym celem jest pomoc kotom chorym, porzuconym, skrzywdzonym przez człowieka. Podopiecznych leczymy i socjalizujemy, a następnie szukamy im domów. Zapobiegamy bezdomności przez kastrację kotów. Uczestniczymy też w interwencjach i zajmujemy się trudnymi w leczeniu przypadkami. Dzięki naszemu azylowi mogliśmy pomóc kotom tj. trójłapek Krzyś, Albin, którego ktoś próbował zastrzelić, pogryziona Momo... Od czasu powstania Kłaczkowa przyjęliśmy pod nasze skrzydła 66 kotów. Mimo iż działamy od niedawna udało nam się połączyć 50 kotów z przeznaczonymi im ludźmi. To dla nas mało.. Chcemy więcej! Jeszcze wiele kocich istnień czeka na ratunek!

Michalina Zabłocka

Michalina Zabłocka

Michalina Zabłocka

Co dalej?

Kwota zebrana podczas zeszłorocznej zbiórki pozwoliła nam dostosować nowy lokal do kocich potrzeb oraz zakupić potrzebny sprzęt tj. klatki czy transportery. Mogliśmy spać spokojnie, ponieważ wiedzieliśmy, że pieniędzy wystarczy też na karmę i żwirek dla naszych kocich milusińskich. Niestety przyszły trudne czasy, których nikt się nie spodziewał. I teraz bieda zagląda naszym kotom do kuwet i misek. Natomiast nam sen z powiek spędzają zaległe faktury za leczenie zwierząt. Ich łączna kwota wynosi ok. 20 tysięcy złotych. Nasze działania, przez długi w klinikach weterynaryjnych, są mocno ograniczone. Tak nie damy rady pomagać zwierzętom!

Michalina Zabłocka

Michalina Zabłocka

Możesz nam pomóc!

Losy Kłaczkowa leżą w Twoich rękach. Mamy w sobie mnóstwo energii i chęci do działania na rzecz zwierząt. Jedyne co nas powstrzymuje to brak funduszy. Twoja wpłata na tę skarbonkę może przyczynić się do tego, że nasz azyl będzie będzie żyć! 

Michalina Zabłocka

Michalina Zabłocka

Michalina Zabłocka

Michalina Zabłocka

Wsparli

1 zł

Kasia

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Magda

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 119,14 zł
Wsparło 108 osób