Klatka łapka nie taka straszna!

Zbiórka zakończona
Wsparło 16 osób
180 zł (26,62%)

Rozpoczęcie: 6 Maja 2016

Zakończenie: 6 Sierpnia 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Stowarzyszenie od wielu lat prowadzące akcję „RACH CIACH", która ma na celu sterylizację i kastrację bezdomnych kotów, zwraca się o pomoc w zakupie sprzętu niezbędnego do sprawnego ratowania kotów.

Z akcji „RACH CIACH" korzystają kotolubni mieszkańcy Tarnowskich Gór i okolic, którzy opiekują się prowadzącymi egzystencję kotów wolno żyjących futrzakami. Dzięki niej mogą oni wysterylizować lub wykastrować koty na koszt naszego Stowarzyszenia, a potem zwrócić im wolność. Zasadą jest, że osoba zainteresowana musi sama odłowić kota, dowieźć go do lecznicy i odebrać po zabiegu oraz zapewnić mu bezpieczne miejsce na kilka dni, aby mały pacjent doszedł do siebie. Wiele kotów wysterylizowanych w ramach akcji „RACH CIACH" żyje w miejscach, w których zimą stawialiśmy dla nich domki w ramach akcji „BUDKA DLA KOTA".

W swoich budkach kociaki czują się świetnie, a dzięki przeprowadzonym zabiegom udało się ograniczyć ich liczebność. Jest to jednak kropla w morzu, dlatego aby wyjść na przeciw rosnącym poparciu i zaangażowaniu w naszą akcję, postanowiliśmy dokupić dla naszego schroniska dodatkową klatkę łapkę, którą będziemy wypożyczać osobom zainteresowanym odłowieniem dzikich kotów w ramach naszej akcji.

Chcielibyśmy zminimalizować stres, jakim jest dla zwierzaka pobyt w klatce łapce, więc zdecydowaliśmy się na zakup modelu nowoczesnego i niezawodnego, który posłuży nam na dugie lata. Jest on, niestety, bardzo drogi. Łapka, którą chcemy kupić posiada także alarm z lokalizatorem, informujący sms-em o złapaniu zwierzaka, co pozwoli na szybkie zabranie kota do weterynarza lub przewiezienie go w bezpieczne miejsce, aby nie musiał siedzieć w klatce na przykład przez całą zimną noc. Bardzo prosimy Państwa o finansowe wsparcie naszej inicjatywy. Koty odwdzięczą się mruczeniem!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 16 osób
180 zł (26,62%)