Błagamy o pomoc... Ta klatka to jedyna nadzieja na uratowanie wielu bezbronnych psich żyć!

Zbiórka zakończona
Wsparło 38 osób
2 210 zł (100,45%)

Rozpoczęcie: 25 Października 2020

Zakończenie: 4 Grudnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, w takich miejscach jak nasze, z pieniążkami jest zawsze krucho, a już w szczególności, gdy w grę wchodzą inne dodatkowe i nadprogramowe wydatki. Od lat to zwierzaki oraz ich zdrowie bezapelacyjnie pozostają naszym priorytetem i naprawdę nie ma tygodnia, aby nie trafiła do nas skrzywdzona bida, której leczenie wymaga większego nakładu finansowego.

Dlatego tez zakup porządnej, trwalej i niezawodnej klatki łapki od dawna jest już odwlekany w czasie. Zawsze było cos ważniejszego... Coś pilniejszego... Coś, przy czym klatka jeszcze mogla poczekać...

Jednak psy porzucane w lasach, polach czy przy drogach długo czekać nie mogą. Większość z nich jest tak bardzo przerażona zaistniałą sytuacją, ze ogarniający je strach nie pozwala zaufać i tym samym nie mamy szans, by im pomóc. W takich przypadkach odłowienie takiego psa wręcz graniczy z cudem i jedynym ratunkiem na ocalenie mu życia jest właśnie klatka łapka. W ostatnim czasie większość z nich to psiaki większych gabarytów a my pozostajemy bezsilni i bez odpowiedniego sprzętu mimo szczerych chęci, nie jesteśmy w stanie im pomóc.

Dlatego bardzo prosimy Was o pomoc w zakupie takiej klatki, która w przyszłości będzie jedyną szansą i jedyną nadzieją na uratowanie wielu bezbronnych psich żyć. Koszt takiej klatki, stabilnej, mocnej i niezawodnej to koszt ok. 2 tys. zł. Przy naszych ogromnych tegorocznych wydatkach jej planowany zakup znów nie jest możliwy... Po raz kolejny oddalony zostanie w sferę niespełnionych marzeń.

Prosimy o każdy najmniejszy grosik, o pomoc dobrych serc. Dzięki Wam my później ocalimy wiele tych psich - niczyich, porzuconych i niechcianych... Pomóżcie nam pomagać!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
114 zakończonych zbiórek
Wsparło 38 osób
2 210 zł (100,45%)