Pomóż dzikim kotom - zbiórka na klatki łapki

8 dni do końca
Wsparło 21 osób
250 zł (21,44%)
Brakuje jeszcze 916 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Października 2018

Zakończenie: 30 Kwietnia 2019

Nasze stowarzyszenie zajmuje sie pomocą, leczeniem oraz kastracją kotów wolnożyjących. Nie mamy możliwości pomocy bez sprzętu do odłapywania kotów. Koszt jednej klatki to 550 zł. Poniżej przedstawiamy opis klatek. Dziękujemy bardzo za wsparcie ,wpłaty oraz udostępnianie.

Klatka łapka przeznaczona jest do bezpiecznego odławiania dzikiego kota, albo innych drobnych zwierząt. Wykonana jest z belgijskiej siatki z drutu stalowego 2 mm, ocynkowanego, o średnicy oczka 25 mm, kratki przesuwne ze wzmocnieniami ze stali kwasoodpornej. Podłoga z blachy 0,7 mm. Łatwa do odkażania i utrzymania w czystości. Zaprojektowana i wykonana w sposób maksymalnie ograniczający możliwość skaleczenia się przez złapanego, spanikowanego dzikiego kota. Jest łapką dwufunkcyjną pozwalającą na automatyczne łapanie kociaka, który podchodząc do jedzenia uruchamia mechanizm zamykający, albo na ręczne łapanie wybranego kota.

Wymiary 90 x 35 x 40 cm (dł x sz x wys).

Podwójny uchwyt transportowy z drutu 3 mm obciągniętego rurką ze zbrojonego PCV, rozkładany na boki, umożliwiający stabilne niesienie klatki. Waga klatki ok. 7,5 - 7,8 kg.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
67 zakończonych zbiórek
8 dni do końca
Wsparło 21 osób
250 zł (21,44%)
Brakuje jeszcze 916 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość