Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo im. Św. Franciszka z Asyżu

6 Stałych Pomagaczy
Adam Łukasiak
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Mieczysław Żuraw

E-mail info@klekusiowo.pl

Telefon 508 260 452

Lokalizacja Tomaszów Bolesławiecki, dolnośląskie

Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo powstał po to, aby ratować zdrowie i życie dziko żyjących zwierząt. Naszym głównym celem jest działanie na rzecz właściwego i humanitarnego obchodzenia się z dziko żyjącymi zwierzętami oraz zapewnienie im niezbędnych warunków bytowania. 

W naszym Ośrodku przebywają chore bociany, sarny, żurawie, łabędzie, kaczuszki, myszołowy, sowy, zajączki i wiele innych... Trafiają do nas od zazwyczaj od osób prywatnych - znalezione zranione w lesie, czy po zdarzeniach drogowych. Zwierzęta po długotrwałej czasem rekonwalescencji przywracane są do środowiska naturalnego lub pozostają z nami na stałe. Obecnie, mimo okresu zimowego w Ośrodku przebywają 83 zwierzęta.

Nie otrzymujemy żadnych dotacji, nie wspierają nas jednostki samorządowe ani instytucje państwowe. Utrzymujemy się głównie z darowizn, dlatego ważna dla nas jest każda złotówka. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, można przekazać nam 1% swojego podatku -  KRS 0000681883.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na cele działalności Ośrodka, tj. pokarm (ryby, podroby, owady...), opiekę i zabiegi weterynaryjne. 

Zapraszamy na naszą stronę internetową:  www.klekusiowo.pl


6 Stałych Pomagaczy
Adam Łukasiak
20 zł miesięcznie