KociaChatkaPotrzebujePomocy

Wsparły 372 osoby
13 733 zł (105,63%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Października 2021

Zakończenie: 30 Czerwca 2022

Godzina: 23:59

Kocia chatka zajmuje się kociakami bezdomnymi. Wiele kotów, które do nas trafią, potrzebują leczenia. Karmimy je wysokomięsną karmą i mięsem. Kastrujemy, leczymy i szukamy domków. Fundusze są potrzebne na bieżące utrzymanie kociej chatki. Potrzeba tez wiele innych rzeczy jak klatki kennelowe, transporterki czy klatki łapki. Można nas obserwować na Facebooku KOCIA CHATKA BAZAREK/ LICYTACJE KOCIA CHATKA. Dziękujemy każdemu za każde nawet najmniejsze wpłaty. 

Bardzo zależy nam na tym aby kocia chatka dalej istniała, ale bez pomocy nie jesteśmy w stanie opłacać wszystkiego z własnych kieszeni. 

Licytacje powstały po to aby ratować kocia chatkę, na bieżąco robić opłaty, potrzebne rzeczy aby koty miały dach nad głową i opiekę. 

Dwoimi, troimy się choć często nie jest to latwe... Zależy nam aby pomagać potrzebującym kotom. Choć mamy obawy ze wkoncu będziemy musieli zamknąć kocia chatkę. 

Utrzymujemy ją tylko z darowizn. Nie mamy zadnych dofinansować, jak wiele fundacji czy osób prywatnych. Dlatego często nachodzą nas myśli ze robimy więcej niż możemy kosztem swoich rodzin. Nie chcemy się porównywać z innymi, chcemy działać tyle na ile możemy. A możemy tyle ile dostaniemy wsparcia od Was, dobrych ludzi... 

Dlatego wciąż ratujemy się prośbami o pomoc. Kiedy jej zabraknie, zabraknie i nas dla tych kotków które potrzebują pomocy... 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
64 zakończone zbiórki
Wsparły 372 osoby
13 733 zł (105,63%)
Adopcje