Pomóżmy Czarnulce stanąć na czterech łapkach

Zbiórka zakończona
Wsparło 37 osób
1 220 zł (48,8%)

Rozpoczęcie: 31 Maja 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Czerwca 2022, 19:04
Czarnula wraca do zdrowia

Kicia ma już usunięte szwy, rana goi się bardzo ładnie. W czwartek kotka dołączyła do reszty domowej gromadki, wzbudzając w nich bardzo duże zainteresowanie. Ona sama nie opuszcza teraz swojej sympati (Jaśka).

Poruszanie się na trzech łapkach nie stanowi dla niej problemu. Troszkę gorzej jest ze wskakiwaniem na parapet, ale i z tym radzi sobie podciągając się przednimi łapkami. Najwięcej problemów sprawia koteczce ocieranie się i "strzelanie baranków". Tu często traci równowagę i ląduje na podłodze.

Cieszymy się, że Czarnulka szybko adptuje się do nowej rzeczywistości. Wszystkim wspierającym dziękujemy za pomoc i dobre słowa.

Pokaż wszystkie aktualizacje

04 Czerwca 2022, 20:56
Czarnulka już po zabiegu

Niestety, pomimo zastosowania trzech różnych antybiotyków o szerokim spektrum działania, nie udało się uratować tylnej łapki Czarnuli. Zakażenie, które wdało się w ranę było na tyle poważne, że amputacja stała się koniecznością. Trzymamy za nią mocno kciuki i będziemy ją wspierać w oswojeniu się z nową rzeczywistością.

 

Utrzymanie gromadki kilkudziesięciu kotów jest dla nas nie lada wyzwaniem. Bywają takie chwile, że sami nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wydatkom. Tak też stało się teraz. Czarnulka - nasza wolno żyjąca podopieczna - prawdopodobnie padła ofiarą zastawionych paści. Walczymy o uratowanie jej łapki.

Wierzymy, że są ludzie, którzy zechcą nas w tym wesprzeć. Rokowania są bardzo ostrożne, wszystko zależy od opanowania stanu zapalnego. Liczymy się też z tym, że łapkę trzeba będzie amputować, ale dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić kotce powrót do normalnego funkcjonowania.

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata będzie dla nas dużym wsparciem. Z góry bardzo dziękujemy.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
3 zakończone zbiórki
Wsparło 37 osób
1 220 zł (48,8%)