Kociaki z szopy proszą o pomoc...

6 dni do końca
Wsparło 7 osób
266 zł (66,5%)
Brakuje jeszcze 134 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 1 Października 2020

Zakończenie: 1 Listopada 2020

Słabe, zziębnięte i bez opieki. Kovu i Kiara trafiły do nas w pod koniec września na prośbę jednej z zaprzyjaźnionych z nami wolontariuszek. Maluszki od dzikiej kotki, które urodziły się w szopie. Przy panujących warunkach atmosferycznych nie poradziłyby sobie... W związku z tym postanowiliśmy je przyjąć pod opiekę.

Maluchy odwiedziły już weterynarza. Mają około 7 tygodni. Zostały zbadane, osłuchane, odpchlone i zważone (każdy z nich waży 80 dag). Kovu od przyjazdu był nieco słabszy, miał gorsze kupki, a jego oczko zaczęło ropieć. W związku z tym otrzymał od razu antybiotyk, a także krople do oczu. Oba kociaki mają także chore uszy, więc i tu natychmiast wprowadziliśmy specjalne krople. Po 2 dniach pojawiły się na kolejnej wizycie, podczas której zostały odrobaczone i otrzymały Immunoactiv na wsparcie odporności. Teraz bacznie je obserwujemy.

Maluszki walczą, ale my Was prosimy o wsparcie w opłaceniu kosztów ich leczenia. Chcemy zapewnić im dobry, ale przede wszystkim zdrowy start, by były silnymi, radosnymi kotkami. Będziemy informować, kiedy maluszki będą do adopcji. Póki co, skupiamy się na ich zdrowiu.

Prosimy o wsparcie i dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
64 zakończone zbiórki
6 dni do końca
Wsparło 7 osób
266 zł (66,5%)
Brakuje jeszcze 134 zł
Wesprzyj