Karma, żwirek, lekarstwa dla kociaków bezdomn...

Kinga Biały
organizator skarbonki

Cel: pomoc kotom bezdomnym i chorym.

Nasze stowarzyszenie działa od dwóch lat. Pomagamy jak możemy ratujemy maluszki i dorosłe kociaki .Kastrujemy, socjalizujemy i walczymy o lepsze życie dla tych istot. Staramy się działać w miarę dostępnych środków i naszych możliwości.
Niestety są u nas kociaki które nigdy nie będą miały domów i to właśnie dla nich chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie.
Marzeniem jest rozszerzyć naszą działalność i pomagać jak największej ilości zwierząt chorych również na białaczkę.
W tym momencie posiadamy dwie dziewczynki i dwóch chłopców białaczkowych ,które już bardzo długo czekają na dom. Ta choroba wymaga stosowania odpowiedniej suplementacji, leków i dobrych warunków.

Aby Perełka mogła żyć długo musi odbywać badania kontrolne i diagnostykę. Jej ząbki są do usunięcia, jak tylko będzie na tyle wzmocniona aby poddać ją zabiegowi. Koty bialaczkowe chorują częściej i leczenie jest dłuższe. W związku z tym tak istotna jest prewencja i trzymanie ręki na pulsie.

Anonimowy Pomagacz

Pimpuś nie prosił się na ten świat, nikt go nie chce .Ma białaczkę musimy o niego dbać szczególnie poprzez kontrolowanie jego stanu zdrowia i suplementację aby tylko nie spadła odporność. I już pewnie na zawsze zostanie pod naszą opieką.

Anonimowy Pomagacz

Cudna Pixi- niestety jej życie zostało zrujnowane informacją o białaczce. Kotka zostanie z nami do końca swoich dni.

Anonimowy Pomagacz

Puchatek ten piękny kociak jest od pół roku z nami. Wyrok dostał po pierwszym teście. Zostaje z nami ,gdyż nikt o niego nie pyta. Koszty jego leczenia zostają na naszych ramionach.

Anonimowy Pomagacz

Nie będę tu wymieniać ile jeszcze takich nieszczęść przebywa w naszym stowarzyszeniu ponieważ zabrakłoby czasu i miejsca. Dlatego tak ważna jest wasza pomoc dla naszego stowarzyszenia to' być albo nie być '.To tylko dzięki waszej dobrej woli i chęci pomocy możemy działać. Dzięki waszej chojności będziemy pomagać dalej .

W Małopolsce właściwie nie ma domu dla kociąt chorujących na tę okrutną chorobę .
Dlatego bardzo nam zależy aby Państwo nas wspierali. Wiemy że nie liczy się kwota a ilość złotówek wpłaconych na rzecz naszego stowarzyszenia.
Bardzo prosimy o pomoc w uzyskaniu jak największej liczby tych złotówek .Bo przecież nie walczymy dla siebie a dla tych naszych kocich podopiecznych .
Myślę że złotówka to nie jest duża kwota a może nam pomóc w uzyskaniu pomocy dla naszych kocich pociech.

LICZY SIĘ ILOŚĆ OSÓB WPŁACAJĄCYCH dlatego prosimy o jak największą ilość osób które chcą nas wesprzeć chociaż złotówką.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Wspieram całym sercem ❤
50 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Agnieszka Keu

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
966 zł
Wsparło 51 osób