Stowarzyszenie Kocia Polana

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Patrycja Bilska

E-mail kontakt@kociapolana.pl

Telefon 798059431

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Kochamy zwierzęta,a miłość to nie tylko uczucie, ale też działanie! Otwieramy się na różne formy pomocy: adopcje,sterylizacje,dokarmianie,leczenie i wiele innych.  Już teraz realnie zmieniamy życie kotów. 

Chciałem powiedzieć, (…) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć. (…) KOTY, KOTY SĄ MIŁE” - chyba każdy z nas zna ten wspaniały cytat z powieści autorstwa Terry'ego Pratchetta. Wychodząc z podobnego założenia, kilku kociarzy z Poznania i okolic postanowiło skrzyknąć się, by pomagać tym wyjątkowym czworonogom.

Zależy nam, by stworzyć miejsce, w którym - w duchu wzajemnej życzliwości i sympatii - będziemy mogli pomagać kotom w potrzebie, szczególnie tym najbardziej narażonym: bezdomnym, chorym, porzuconym. Dlaczego Kocia Polana? Nazwa ta jest, naszym zdaniem, kwintesencją spokoju, bezpieczeństwa i szczęścia, czyli tego, na co zasługuje każdy zwierzak.

Poświęcamy każdą wolną chwilę, by te futrzaste stwory miały się jak najlepiej, a wiecie, jak trudno im dogodzić! Żarty jednak na bok. Pragniemy, by każdy dumny posiadacz kota (czy jest to dobre określenie – śmiemy wątpić) lub wspierający nas zwierzolub miał świadomość, że nawet pojedyncza adopcja czy sterylizacja małymi krokami przybliża nas do wspólnego celu. Chcielibyśmy, by każdy z Was wiedział, że czasem najdrobniejszy gest znaczy więcej niż może się wydawać. Udostępnienie w mediach społecznościowych, przekazanie karmy, którą gardzi Twój wybredny podopieczny, wolontariat czy wreszcie adopcja - to jedne z wielu sposobów wsparcia potrzebujących zwierząt.

Cóż, to prawda, koty chadzają swoimi ścieżkami i faktycznie czasem grymaszą przy posiłku, ale to prawdziwie magiczne stworzenia. Chcemy, by każdy z Was miał okazję tej magii doświadczyć.

Pomogli

Ładuję...