Budujemy wolierę dla kotów – podarujmy kocim podopiecznym piękną wiosnę!

Zbiórka zakończona
Wsparły 54 osoby
476 zł (47,6%)

Rozpoczęcie: 25 Kwietnia 2016

Zakończenie: 25 Czerwca 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Fundacja działająca na terenie Pomorza jakiś czas temu utworzyła dom tymczasowy – jak na razie mają trzy kojce dla psów oraz kociarnię. Aktualnie trwają prace nad wybiegiem dla psów. Chcielibyśmy pomóc opiekunom w polepszeniu warunków życia również ich kocich podopiecznych.

Kociarnia, którą dysponuje w tej chwili dom tymczasowy jest niewielkim pomieszczeniem, jednak mimo to pomaga ratować kocie życia, a także przeprowadzać proces socjalizacji kotków, dla których później poszukiwane są stałe domki. Opiekunowie starają się urozmaicać kotom czas w takim stopniu, na jaki mogą sobie pozwolić – koci podopieczni mają drapaki, posłania, „półki” na ścianach.

Nadeszła wiosnę i przyroda budzi się do życia. Jest to idealna okazja, aby stworzyć wybieg również dla kotów. Doskonałe rozwiązanie stanowi wybudowanie woliery. Kociaki mogłyby wychodzić na trawkę, wygrzewać się w słońcu, zamiast spędzać ten radosny czas w czterech ścianach, co póki co robią...


Niestety, Fundacja nie posiada środków na stworzenie takiego miejsca, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Konieczny jest zakup specjalnej siatki z drobnymi oczkami, słupków oraz paneli ogrodzeniowych. Potrzebujemy około 1000 zł.

Bardzo prosimy o wsparcie tej pięknej inicjatywy. Woliera jest miejscem, o którym z pewnością marzy każdy kot i pozwala na podarowanie kotkom odrobiny bezpiecznej wolności. Nasze koteczki będą ogromnie wdzięczne za nawet najmniejszą pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 54 osoby
476 zł (47,6%)