Pomóż dojechać do weta

Kochani ! Pomóżcie nam zawalczyć o kocie autko, które pomoże nam zawozić zwierzaki do lecznicy i do nowych domów. Możemy to zrobić RAZEM!

Anonimowa Pomagaczka

Dysponujemy starym, niemal 20 letnim autem, które niezawodne przestało być lata temu. I tak potrafi nam się rokraczyć w drodze do weta, gdy auto zapakowane kotami, albo daleko od domu, gdy zawozimy kota do nowego domu, a wtedy musimy ciułać na lawetę.

Anonimowa Pomagaczka

Bez auta nie możemy działać. Siedziba fundacji mieści się na wsi, to przystanka autobusowego mamy jakieś 3 kilometry. Nie ma opcji, by z 15 kotami w transporterach iść na autobus i dojechać gdziekolwiek. Bez szans. Do najbliższej lecznicy mamy 6km., ale do dobrej, gdzie są podstawowi specjaliśmi aż 30 w jedną stronę. 

Pomóżcie nam pomagać. Mając nowe auto do dyspozycji będzie nam o wiele łatwiej.

Anonimowa Pomagaczka

Jesteśmy małą organizacją, zaledwie dwójką ludzi i mamy niewielkie szanse w starciu z dużymi, popularnymi organizacjami, ale kto nie próbuje ten nie ma nic. Może jednak się uda?

Ważne !! Nie liczy się kwota wpłaty ! Liczy się liczba wpłat od unikalnych darczyńców. Co to oznacza w praktyce ? Że możesz wpłacić nawet 1 zł.! Auta trafią do organizacji z największą ilością darowizn od unikalnych darczyńców, więc liczy się ilość wpłat, nie ich wielkość. Środki zebrane trafią do naszych dzieciaków.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Barbara

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 700 zł
Wsparło 270 osób