Uwaga - drastyczne zdjęcia. Kocie babcie skazane na łaskę losu...

3 dni do końca
Wsparły 24 osoby
365 zł (24,33%)
Brakuje jeszcze 1 135 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 26 Czerwca 2019

Zakończenie: 26 Lipca 2019

19-letnia Zuzia, 16-letnia Czarnuszka i 16-letni Białasek. Trzy kocie babcie z Kutna straciły prawie wszystko. Przez kilkanaście lat żyły bezpiecznie u boku swojej Pani i Pana. Miały ich miłość, miały dom, ciepło, latem mogły wychodzić do ogródka. Jednym słowem raj. I nagle straciły wszystko. Odeszła ich Pani i Pan, a staruszki czekało schronisko.

Nasza wolontariuszka postanowiła im pomóc na własną rękę. Pan, który szukał dla nich pomocy, pokrywał koszty przewozu kotów do Gdyni, ich przeglądu u weterynarza. Dom był sprawdzony i według wielu osób odpowiedzialny...

Jakże się pomyliła... 😪

Pani nic nie wspominała o testach na fiv i felv. Zabrała 3 kocie starszuki do domu, a po kilku dniach zabrała je do weterynarza, bo koty się pochorowały. Przy okazji zrobiono im testy. Dwa mają felv, jedna fiv. Nasza wolontariuszka dostała telefon w sobotę wieczorem, że koty już nie mogą wrócić z tą panią do domu, że ma je zabierać. Nie mogliśmy postąpić inaczej, tylko przyjąć koty pod skrzydła fundacji. Przyjęliśmy je, bo nie zostawia się starszych zwierząt na pewną śmierć. Mamy nadzieję, że chociaż te dwie bidule przeżyją. Chcemy o nie walczyć!

Koty przeżyły tak wiele w ciągu kilku dni, a mają już swoje lata. A teraz wylądowały w klatce same i chore. Pani nie poczuwa się do jakiegokolwiek obowiązku wsparcia kotów, więc jak zawsze musimy prosić Was o pomoc dla nich. Sytuacja miała miejsce ponad tydzień temu. Niestety kocurek zmarł w lecznicy po dwóch dniach, zaczął się dusić... Trzeba było mu ulżyć. Dwie kotki to szkielety, chore na kaliciwiroze, mają nadżerki w pyszczku, przez co nie mogą jeść i trzeba je karmić. Nie wiemy jeszcze, jaki będzie ich los, ich przeznaczenie. My, weterynarze i osoby zajmujące się nimi działamy, by przeżyły ten koszmar, jaki zgotował im los.

Nie tak to miało wyglądać. Błagamy was o wsparcie finansowe, zleciliśmy badania w laboratorium pod kątem fiv i felv ich pobyt, leczenie, karma to ogromne koszty....

Wierzymy, że się im uda, uda wyzdrowieć, a później wyjść trafić do dobrego domu z Waszą pomocą. Pomóżcie nam, pomóżcie Czarnulce i Zuzi przeżyć ostatni okres ich życia godnie, spokojnie, z miłością.

Dziękujemy! ❤️

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
258 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparły 24 osoby
365 zł (24,33%)
Brakuje jeszcze 1 135 zł
Wesprzyj