Stowarzyszenie Kocie Gniezno

Stowarzyszenie Kocie Gniezno
18 Stałych Pomagaczy
Jagoda Zielińska
5 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Agata Szczęśniak

E-mail koty.gniezno@gmail.com

Telefon 607331732

Lokalizacja Gniezno, wielkopolskie

Jesteśmy młodym stowarzyszeniem z niskim budżetem, skromnym lokalem, kilkoma wolontariuszami, ale wielkimi aspiracjami. Priorytetowym założeniem są sterylizacje kotów wolnożyjących, pomoc w ich wyłapywaniu, leczeniu, przetrzymywaniu. Każdy wolnożyjący kot, który jest przywożony, ma zapewnioną kastrację, odrobaczenie oraz leczenie w razie potrzeby. Po czym wraca w miejsce bytowania. Jednak trafiają się oswojone koty, chore, które nie mogą wrócić na dwór, wtedy zostają, są leczone, szczepione i szukamy im domów. Nie wypuszczamy na wolność kotów, które nie mają opiekunów karmicieli, są chore, małe. Pozostają od naszą opieką przez wiele miesięcy, bo sami wiecie jak trudno znaleźc odpowiedzialny dom.

Zanim powstało Stowarzyszenie działaliśmy na własną rękę od 2014r. Zaczynaliśmy z 2 klatkami, obecnie mamy ich 7!

Od początku działalności przez Kocie Gniezno przewinelo się do maja 2019 ponad 528 kotów a 130 znalazło swoje nowe domy.  Pomagamy lecząc i sterylizując.

Nie otrzymujemy dotacji od miasta, utrzymujemy sie z darowizn dobrych ludzi, organizujemy bazarki na FB. Praca na rzecz Kociego Gniezna odbywa sie na zasadach wolontariatu osoob czynnych zawodowo, mających rodziny, dzieci, inne zwierzeta. Nie zawsze jestesmy w stanie dotrzeć na każde wezwanie czy interwencję. Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak Wy.

Każdy może pomóc by koci świat stał się choć odrobinę lepszy.

Wsparli

X zł

Aleksandra

Ratujmy naszych przyjaciół
10 zł

Paulina Żak

Pokaż więcej

18 Stałych Pomagaczy
Jagoda Zielińska
5 zł miesięcznie