Pomóż uratowanemu Przecinkowi w walce z zapal...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 13 cel. Jest nim pomoc dla kotka Przecinka!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Przecinek to młodziutki, około 8-miesięczny kocurek o niebywałej urodzie. Pod opiekę Fundacji, trafił z trudnych warunków, w których przebywało 40  kotów. Wśród nich był właśnie on.  Wychudzony i przerażony Przecinek.

Kocurek  trafił  do  lecznicy, gdzie okazało się, że przechodzi zapalenie płuc. Dodatkowo wykryto świerzb w uszach; miał również twardy, nabrzmiały brzuszek. Na domiar złego był bardzo  brudny i  zaniedbany; jego futerko w niczym nie przypominało pięknego i lśniącego kociego stroju. Przecinek aktualnie jest w trakcie leczenia oraz obserwacji. 

Przecinek dał się poznać jako niezwykły kocurek o cudownych charakterze.  Już  w lecznicy, podczas badań, był ogromnie cierpliwy i przekochany. Zdawało się, że pozwalał robić ze sobą wszystko, w zamian oczekując jedynie odrobiny czułości. W domu tymczasowym, w którym kocurek przebywa, potwierdził swój niezwykle proludzki  charakter. Przecinek  uwielbia kontak z człowiekiem, bardzo  szybko wchodzi z nim w relację. Uwielbia pieszczoty i zabawy. To ciepły, ogromnie przyjacielski kocurek, który na ten moment marzy o tym, aby odzyskać pełnię sił.


Przecinek bardzo prosi o pomoc. Potrzebujemy środków na leczenie kocurka, na zakup lepszej karmy, a docelowo na szczepienie oraz kastrację. Przed nim niestety długotrwały proces leczenia, hospitalizacja. Dodatkowo potrzebujemy zakupić dla kocurka środki odpornościowe. Pomóżmy Przecinkowi, który liczy nasze wsparcie!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

20 zł

Paulina

20 zł

IAJ

Na wsparcie procesu leczenia
50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Natalia

dla Przecinka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 005,75 zł Wsparło 47 osób CEL: 1 000 ZŁ